Gamezox

Evo ovo je moj novi blog o video igricama sta kazete?
http://www.gamezox.net

Recite mi sta da promjenim i dodam ako nesto nevalja :wink:
LP

Izgleda simpatićno.
Samo mislim da bi blio bolje da stavis neki CSS za active item jer je “naslovna” stalno označena, a i stranica se jako sporo učitava.

A ovo sa desne strane mi izgleda nekako ćudno. Možda bib lo bolje malo to posložit?

ima dosta stvari koje bi se mogle još doradit, ali ono što me odmah ubolo u oko u tekstu nema razmaka nakon točke ("…Diabla 3 mogla započeti u kolovozu ove godine[color=“Red”].[/color]Blizzard…"). bilo bi dobro da staviš i line-height: propertie na tekst kako bi razmaknuo redove… citljivost bi bila puno bolja jer nebi sve bilo zbijeno… i ja bi osobno maknuo text-align: justify;

obzirom da u današnje vrijeme imamo mogućnost koristiti razne fontove (@font-face), moja preporuka bi bila da na naslove staviš neki drugačiji font, čisto stajlinga radi.

u sidebaru ispod header-a “KLIKNI I PODJELI ČLANAK”, “NAJPOPULARNIJE”, itd. tekst bi uvukao… dakle bar padding: 10px; kako taj content nebi bio priljubljen uz taj glavni dio.

____ UFFF!!! ____

Nakon svega ovog napisanog sam pogledao kod… jao majkooo… :smiley:

Zašto nemaš poseban CSS file, a ne ovako si sve u head ubacio… to sredi

Ovo BIG no no:

<h3 class='post-title entry-title' style='width:410px;float:right;margin-right:5px;margin-bottom:-25px;'>

to što imaš pod style ide u CSS, a ne ovako.

– One ikone dole od FB i T malo smanji, prevelike su i ne izgleda lijepo.

Uglavnom puuuunnnooooo posla… :wink:

Vidio si da znaš i možeš, a sad sve ispočetka.

Hvala vam na savjetima :smiley: probat cu nesto napravit s tim…Nisam bas veliki majstor u tome ali trudim se hehe :slight_smile: pocetnik sam…

Meni se svidja logo,navigation bar i boje.
Ono sto mi nikako ne pase je reklama s desne strane loga, to obavezno makni jer izlgeda jadno, kad sam bio na stranici bila je neka za abc sir, grozno…
Jednako tako makni image ad s desne strane i stavi tekstualne reklame, jer je isto bila reklama za abc sir, sto nema nikakve veze s tvojom stranicom i ostavlja dojam neozbiljnosti.
Meni se recimo bas svidjaju ikone za facebook i twitter, sto govori da su ukusi razliciti

Diablo beta iščekivanija od drugog Isusovog dolaska. Stranica je ok dizajnirana, ja bih možda neki drugi font upotrijebija.

Dobili smo novi dizajn :slight_smile: kako vam se cini?
http://www.gamezox.net/

Zašto vam je body background bijeli, a ne crni. Surfam na rezoluciji 1920X1080 i stvarno ne izgleda lijepo, a nije problem ubaciti body { background-color: #000; }

Sada?Nadam se da je sad uredu

Bolje, puno bolje. :slight_smile:

Dobar dizajn, je li vijesti sam pišeš ili odnekud kopiraš?

Nesto pisem a neke od vijesti kopiram ali na kraju clanka uvjek stavim izvor od kuda sam nasao tu vijest :slight_smile: