Gantry framework Joomla-Wordpress iskustva

Ima li ko iskustva u programiranju-dizajnuranju predložaka za popularne CMS-ove putem Gantry frameworka. Naime u radu s predlošcima i modulima za Joomlu, Gantry mi se učinio kao jedno od solidnih platformi za izradu dizajna CMS stranica.
Velika prednost Gantrya po meni jest jednostavno naknadno mjenjanje položaja modula i popratne (efektne) komponente koje idu uz framework (Rockettheme ga koristi u svojim predlošcima) , 960 grid layout i dr.

Ja sam oprobao gantry(jedna od prvih verzija) za joomlu i nisam se uspio snaći oko detaljnje izmjene predloška pa sam odustao od njega jer mi je bilo jednostavnije sve sam iskodirati.

Da malo bumpam temu… Molim ako je netko radio sa gantry-em i moze mi pomoc, nek mi se javi… Imam jedan neprogramerski problem… Tocnije, jedan od modula ne radi kako treba, a trebao bi radit…

Prvi puta koristim nešto gotovo, platim to, i nađem se u neobranom grožđu… Naravno, njihov support vec 2 dana lagano ne odgovara…

A meni se netko smije kad mu kažem da mi je neke stvari lakše isprogramirat sam, nego korisitit gotovo… :mad:

edit: wordpress je u pitanju