Garçon bar

Dugo nisam dao site na recenziju, pa evo jedan.

Budtite nježni… :slight_smile:

Garconbar.com

U ponudi kad idem mišem preko naziva pića, pića i cijene se podvlače. To me asocira na link. Mislim da bi bolje bilo da se lagano promijeni boja pozadine.

Kao grammer natzee moram se osvrnuti na pravopis!
“bar-a” zašto crtica?
“za sve Studente!!!U ponudi” iza “sve” dvostruki razmak, iza “!!!” nema razmaka?
Malo je “0,3” sa zarezom (ispravno), malo je “0.7” sa točkom (pogrešno)
Otkud slovo “o” u cijenama? "20,oo kn"
Ispred kn ide razmak! “10kn” U ponudi je svuda bez razmaka…
…i još dosta toga.

Tnx Gambo, ispravljeno :wink:

Izgled stranica mi se sviđa,ali imas veliku grešku može se kretat strelicama na tipkovnici. I kad se krećeš strelicama tvoj meni postaje beskoristan Primjer od naslovnice se strelicama pomaknes do o nama i stisnes ponuda on se pomakne na gdje smo

Kod ponude zestokih pica, imas veliku gresku jer pise 0,3l umjesto 0,03 l. Znaci ja za 10 kuna po tom cjeniku dobijem 3 decilitra pelinkovca?
Dalje, u meniju “Ponuda” umjesto breezers pise ti breZZers ?!
Nije smimoff nego valjda Smirnoff.
Nije South Comfort nego Southern Comfort.

Gramatika, gramatika…

U greške oko cjenika i naziva pića ne ulazim, to je čisti copy/paste iz cjenika koji mi je dostavljen, ali skrenut ću pozornost klijentu na te stvari, tnx.

heeh ovo je kafic pored mog stane hehe

Par kritika/pohvala

Zašto meni nije fiksan već se odskrola pod stranicu kada skrolam za dolje?
Na 15.6" (laptop), 1366*768, slika koju otvorim mi je prevelika, u smislu da mi je x skoro skroz izvan ekrana.

Sviđa mi se dizajn i sve lijepo i glatko radi. Bravo.

Jako dobro, jedino što početni load traje malo duže, ali inače very nice! :slight_smile:

Lijep dizajn, pohvale :slight_smile:

Po meni nije loše, sviđa mi se ideja kako se to sve kreće.

Nisam baš ljubitelj tako velikog fonta, velikih kockastih botuna i sl… i općenito mislim da bi trebalo uložiti još truda na peglanju dizajna. Malo mi smeta i ta transparentna pozadina iza teksta.

sorry što ne komentiram dizajn, ali što nije ovakva web stranica jako loša za poziciju na pretraživačima? lijepo stranica izgleda

A zašto bi ta stranica bila loša za pozicioniranje na pretraživačima???

zbog strukture same stranice, samo jednog title taga, u očima pretraživača je ovo samo jedna stranica pa se ne može rangirati dovoljno kvalitetno za svaki skup sadržaja na stranici, nemoguće je doći direktno s nekog linka na određenu podstranicu a time i dati relevantni sadržaj korisniku u ovisnosti o njegovoj pretrazi što će svakako google penalizirati…itd…

Jedino što ne razumijem je zašto je za ovakovu vrstu stranice korišten Wordpress, kad se to sve dalo odraditi u običnom HTML-u. Ovo što si ti napisao je specifično za ovu stranicu, ali kvalitetno odrađena jednostranična web sjedišta nemaju problema sa tim i koliko sam ja upoznat ne utječu na rangiranje u googlu ni po čemu…

može neki link na takvu stranicu koja je kvalitetno odrađena? mislim da se takvom stranicom nikada ne može ravnopravno parirati višestraničnom web mjestu što se tiče onpage optimizacije, također mislim da i u dijelu offpage optimizacije ona ne može biti konkurentna u dijelu linkbuildinga jer svi linkovi idu na istu adresu i opet nemogu ciljati relevantan sadržaj u potpunosti.