Gde narucujete backlinkove za Amazon sajtove

a možda samo čovjek nije želio link sa nerelevantnog foruma još na drugom jeziku još nerelevantna tema.[quote=“Amazonac, post:1, topic:35894”]
Jao ljudi pomagajte za ove Amazon backlinkove, gde ih vi narucujete,
[/quote]

pogledaj na upwork poslove oko guest postova vidi da je postavljač potrošio masu para pa šta on traži traži i ti. možeš pregledat poslove i vidjeti ko je radio tj ko je kontributor na jakim sajtovima hafington lifehack itd pa kontaktiraj. Ima dosta i naših koji se time bave sa dobrim i uticajnim profilima i koji pišu odlične članke. možeš i na fiverru naći ljude za guest postove, traži im da vidiš profil ili njihove članke na tim jakim sajtovima, provjeri jesu indexovani postovi pošto na fiveru svašta ljudi prodaju, čak i guest postove koji nikada ne budu indexovani. Ja sam dobio ponudu od jednog našeg lika sa upworka i svaki bolji guest post je 100 ili više dolara, da li se isplati ne znam nisam kupovao.

Jesam, sve sam ispregledao to, sve je to jedno te isto, meni je iskreno to preskupo, a i ne verujem da donosi neke ekstra rezultate. Nasao sam jednog momka iz Engleske koji trazi vlasnike i objavljuje postove umesto mene pa cemo da vidimo.