Gdje kupovati kriptovalute iz BiH?

Zna da ima bcx ali sam istraživao i velike su im provizije i ne isplati se stvari i jako im je komplikovana stranica a pritom dopuštaju samo 5,6 kriptovaluta da se kupi, znam da iz BiH ne možemo koristiti binance i coinbase, ali ima li neka slična stranica koja omogućuje kupovanje, ovi naši u BiH kolju sa provizijama a stranica užas.

Cuo sam da se moze na coinmama kupiti iz BiH

Gledam na alexi coinmama se nalazi na 13 000 mjestu u united states, jako slabo rangirana, jel povjerljiv site?

ja kako rudarim na nice hash-u, tamo i mijenjam… nisam jos isplacivao, mada mislim da nece biti problem
koliko sam upratio mogao bi povezati bankovni racun sa nice hashom i tako direktno prebaciti i onda kupovati

https://www.nicehash.com/support/general-help/wallet/countries-that-allow-the-eur-wallet

problem je sto coinmama trazi 100 dolara minimalnu uplatu kod njih,kako ne moze manje

e jebemu hoćeš da trguješ valutama a puno ti 100 dolara … što bi kod nas u bosni rekli: “ti bi da se j*beš a da ti ne uđe…”

4 Likeova

Hahahhaahaah a mislio sam probati sa 50 maraka i kupiti ove sitne valute po jednu dvije od dolar,dva ne bih odmah bitcoin etherium itd

Ako ulaziš sa 25€, bolje ti je da ni ne ulaziš. Uplati tiket u kladionici, igraj bingo, uplati loto… Veće su ti šanse da tako napraviš profit nego u kriptu sa 50 KM.

A sta kupim npr. 5 cardano kriptovalute i za 3 godine skoci na 10 000? a predvidjaju joj velik rast

Ja sam iz BiH i kupujem preko Binance. Ide bez problema.

I mene interesuje koju stranicu bi preporucili za kupovinu kriptovaluta? Hvala :slight_smile:

koju karticu koristis?

Visa karticu koristim

Mozes kupiti iz BIH ali ne sa BIH karticom

a jel ti kartica iz BiH jer sam i ja probao sa VISA i neće

Ma ne moze na binance bosanska fino pise kad ukucate broj kartice i visa i mastercard stoji da nije podrzano za nasu drzavu.

Najdebilnija drzava na svijetu.

E moja greska. Moze se kupiti sad sam ja kupio sa unicreditovom master card, ali prvo verifikujte nalog.

Ne moze se uplatit kad idete na deposit pa onda da izaberete iznos, nego morate odabrati criptovalutu koju hocete uzeti i onda slijediti upustva.

Visa iz raiffasein mi nece da prodje…dok master iz unicredit radi normalno svasta.

Purchase Failed

Sorry, the transaction was failed and cancelled. The cash charged on your card will be returned.

To meni piše, koju master karticu ti iz unicredit koristis i u mene je mastercard debit iz unicredit