Gdje oglašavati tvrtku?

Bok… imam tvrtku i mislim piknuti nekih 100 dolara za početak u oglašavanje… na kojoj društvenoj mreži ili možda nekom servisu bi bilo dobro se oglašavati? tvrtka se bavi izradom web stranica i android/ios aplikacija…

možeš kod mene oglašavat

Hmm probaj onako kako svi facebook stranica eventualno jos twitter il instagram snimit koju aplikaciju kako funkcionira, dizajn na youtube otvorit behance ili dribble stavljat neke psd radove i google adwards za android ios developer

Il napravit neku dobru aplikaciju koja nepostoji a da je potrebna trzistu i ona ce ti rijesit cjeli poso

isprintaj flajere i polijepi po selu :smiley: old school i najbolja metoda

1 Like

@amardugi hmm bas neznam koliko se to isplati svi bi htjeli stranicu za 300, 400 kn al kad ti kazes malo vec cifre odma klijenti odustanu a i moras ciljat na strano trziste od balkana nista

Uzalud potrosene pare na tisak… :slight_smile:

adwors ili FB što se interneta tiče

Ove flajere jedino mozes ako se bavis uzgojem povrca voca prodaja sadnica frizerski saloni uljepsavanja al sto se neta tice slabo bi to islo xD

Zanimljivo je barem kod mene da se drastično smanjio broj letaka. Napokon su skužili da se bacaju u smeće i da nitko to ne čita.

Uloži u adwords, Pripremi radove na webu i uletit će ti job. Samo što bi toliko svaki mjesec trebao pucati u marketing barem sad na početku dok ti se tvrtka ne uigra.