Gdje ulozit novce?

Evo ljudi imam neku ustedevinu pa me zanima gdje ulozit 20 tisuca kn, nije tolko puno al nije bas ni malo, pa jel ima netko neki prijedlog? hehe :smiley:

Ulozi 9 eura u domen i 30 eura za web hosting (godinu), te naravno svoje znanje i zaradi jos 20k kn

1 Like

razmisljo sam o tome, mislio sam neku adult stranicu napravit al na wixu znam samo radit stranice
neznam jel se to smije tamo uopce i neznam kako stvari stoje sa adult sadrzajem i adsensom… :frowning:

Uči, bez znanja i sa velikim ulaganjima teško je doći do profita.

1 Like

Amazon affiliate :wink:

kupi malo zemljište i posadi voćnjak :slight_smile:

2 Likeova

Traži se zarada iz udobnosti masažne fotelje
a ti nam preporučaš motiku?
Gori si od Staljina i od mog dede zajedno. :smile:

2 Likeova

Danas je 20K u đepu puno love.
Ali za ulaganje u neki posao je to malo, premalo.

A kolko je onda minimum za neko ulaganje kako kazes hahah :smiley:

Ulaganje je širok pojam.
Mislim ono…
Možeš ti uložiti 20k u neke stvari.
Ali vjerujem da ispod 100-200k teško da se može išta ozbiljno pokrenuti.
Web biznis se po ničemu ne razlikuje od RL biznisa…
Osim možda poslovnog prostora, kojeg na webu mijenja server.

Ja ti preporučujem napraviti mrezu adult sajtova :smile:
Jedan sajt reklamiraj tj kupuj reklame, i sto zaradis od klikova na reklame i popupe tu zaradu ulazi na drugi sajt, i tako u krug veći broj sajtova :slight_smile:
Za 3 mjeseca sam jedan sajt nagurao na 40k posjetilaca mjesecno bez ikakvog reklamiranja :slight_smile:
Naravno unikatni sadrzaj ti je veoma bitan :slight_smile:
Onda koristi tehniku za zaradu koju sam 100x ponovio, čista zarada ti je od xhamstera ja sam od prilike za balkan imao 1000 pregleda = $2.00

  • plugrush popup onda tu zaradu od popup-a trade-aj na drugi sajt :slight_smile:

Razmisljo sam o tome ali nisam bas neki profi u pravljenju stranica, moja stvar je vise audio i video editing.
ali sam mislio platit nekom da mi napravi par stranica i da sam mogu sadrzaj refreshat, sta na to mislis?

Da na to i mislim samo moras malo mozak ukljuciti oko linkanja stranica, razmjene saobraćaja i to :slight_smile:

Treba razmišljati o nekim novim stvarima.
Stvar će zaživjeti ako je inovativna,
ako je korisna, ako ljudima u nečemu pomogne.

nije malo ja sam brijo da mi treba 20k kad sam pocinjo a na kraju sam poceo sa 2k… zadnjih 20k zarade sam ulozil u nekoliko stranica/skripti/aplikacija…

Sta znaci to razmjene saobraćaja? haha

Pa ulazes u jednu stranicu primjer: 20$ dnenvo reklamiras site1 i cijelu zaradu tradeaš na site2…
Kontaš ko god da klikne na reklamu na sajt1 kompanija sa kojom radiš ti šalje posjetu na site2 :smile:
Nadam se da si skontao :smiley: to imaš kod plugrush-a zapazio sam to :smiley:

Uloži u nešto već postojeće sa nekim, jako puno posla ima kod ovih stvari sto ti ljudi govore. Ali ne ulazi u neciju web str koja zaraduje na ovaj nacin, nego u nesto sto je pod firmom.

Sta pricas ti? :worried: