Gdje unovčiti ček sa Amazona?

Pozdrav kolege!
Nakon dugo vremena uspio sam skupiti 50 funti zarade preko Amazon UK affiliate i dobio sam ček. Pitanje glasi: Gdje u ovčiti ček u Hrvatskoj a da provizija bude čim manja?

Sto nisi povezao UK nalog sa Payoneerom?

Ne moze. Ja imam payoneer karticu za .com Amazon ali UK mi ne da. Kad idem na opcije isplate kaze mi da banka mora biti u UK,a na payoneer sam vise puta pokusavao(zadnji put pred cca mjesec dana) dodati virtual UK account,medjutim ne da mi. Kaze da ce se izvrsiti neka provjera i za dan-dva dodje mail da je to zasada nemoguce.
P. S. Pustimo sad to,gdje da ja unovčim ček?

Koliko vidim na PBZ, oni ne unovcavaju cekove od 31.7. ove godine. Vjerujem da ni ostale banke u HR to vise ne rade. Kako da dodjem do novaca,mozda u Sloveniji?

Ajme nisam to znao. Pa vjerujem da mnogi na forumu zarađuju preko Amazona, kako nitko nema iskustvo di sa čekom?

Pa eto vidis, niko ne zna nista…

Jednom sam primila ček od Adsensa i namučila se dok sam našla banku koja mi zeli unovčit ček, i jos sam trebala čekat dosta vremena da mi pare sjednu pa sam prešla na plaćanje na račun. Ne isplati se tlačit s čekom. Ugl ja sam bila u Addico banci.

Jel ima netko iskustva sa objavama e-knjiga na Amazonu, jel zezaju sa porezima ovdje kod isplata itd…?