Glupi projekti koji su zaradili milijune

Ima li itko ideju kako da izvedem nešto ovako ali u modernijem smislu?

  • pitam kao programersko rješenje

Kao koje?

sry nisam pejsto link.

na ovo sam mislio

http://www.milliondollarhomepage.com

Aaa to. A više puta sam razmišljao što bi se moglo ponovit u tom fazonu, nisam niš pametno smislio xd.

Btw. na toj stranici ne vidim baš poznatih imena…kolike su šanse da je dobar dio te priče fake? :confused:

Mene samo zanima programersko rješenje kako provesti naplatu za te piksele itd?

Nije ista ideja ali postoje dobre šanse da nije fake jer ako pogledamo npr da u Americi ima xxx milijuna ljudi i milijun ljudi nije nerealno da to kupi a isto tako je 1 osoba mogla kupiti xxx reklama

ja vjerujem da je istina

You’re just click away.

Da probam™: postavio si pitanje za milion dolara? :joy:

Težak zadatak jer 2005., internet je [kol’ko - tol’ko] još bio nešto (u wow effect smislu).
2020. i nije baš.

U WooCommerceu kreiraš milijun proizvoda, svaki od njih može biti u jednoj od dostupnih boja, izlistaš sve proizvode :man_shrugging:

Ovako kako izgleda moje pitanje da ali nisam tražio ideju nego način na koji bi odradio posao.

Zamislimo da želim isto to napraviti:

1000 kockica gdje ce svatko ostaviti svoje ime i imaju laku i brzu opciju plaćanje preko paypal-a

ovo se slažem ali nije copy-paste ali nešto mi je palo napamet i stvarno ima potencijala tako da mislim bubnuti pravu lovu u marketing kampanju

To bi bilo dobra opcija da im prodajem pixel ali želim da ga oni koriste

Ja se nadam da je on ironičan bio. Kako bi se hendlalo tih milijun proizvoda na bilo koji način? …od unosa do smislene prodaje?
(Unos se vjerovatno moze automatizirati …ali sumnjam da će kupac u košaricu ubacivat pixel po pixel…a da ne zna što točno time dobiva na panou)
U slučaju prodaje pixela ja bi omogućio korisniku interakciju sa “oglasnom pločom” i onda da mu program računa koliko bi ga sličica koštala. Isto tako bi korisnik mogao interaktivno vidjeti gdje se njegova reklama gabaritima uklapa i na što to sve skupa liči.

Hoćem reći, neke ideje vole custom rješenja, jer se tako može sve podrediti samoj ideji (bez ikakvih kompromisa). Tako da tvoje rješenje sigurno zavisi od same ideje.

A sama naplata nebi smjela biti problem…ima danas već tonu servisa preko kojih se može poslati uplata, ako ćeš i bitcoinom…

Bas sad googlao i vidim da vec ima skripta i to besplatna, a nova verzija danas objavljena:

Definitivno će poslužiti da malo proširim sliku o tome

Nedavno je NK Varteks imao projekt: kupi travu za Vartkes.

1 Like

nice… kako su to izveli programerski?

Ugrubo, negdje oko 21-hiljadite linije dokumenta.