Go Daddy Auctions

Prije nekih par dana tražio sam Domenu sa određenim keyword-om i nisam našao sve što je bilo interesantno je bilo zauzeto.

Na Godaddy Aukciji sam našao domenu upravo koja mi odgovara i na aukciji sam ju osvojio.

Domenu sam platio 20-og ovog mj. i produženje za 1 godinu a domene na mom akountu još nema.

Dali tko zna koje vrijeme treba proći da mi domena bude prebačena na račun, ima li tko kakvog iskustva.

Upit sam poslao juče na Godaddy podršku ali uopće ne odgovaraju.

Šta bih trebao još uraditi, koga kontaktirati malo mi je čudno da nije riješeno za 4 dana transfer domene na moj račun.
Hvala za sugestije.

Ne sjećam se točno koliko treba, al treba malo duže - ja sam ih čak zvao na telefon (Skype) jer sam mislio da nešto nije u redu, ali sve je prošlo bez problema.

Cisto me zanima koliko dodje takva domena na aukciji i jeli to ono da platis ali nisi siguran da ces je dobit?

Došla me je dosta para, zbog toga mi je i frka…
Na mom računu ja sam platio najveći BID za domenu a u opciji Won tamo domena stoji i plaćena je.

Dakle problem je samo u transferu te domene na moj račun…

Maloprije sam dobio odgovor od njih a glasi:

Information Regarding Your Support Request

24/7 Sales & Support: (480) 505-8877 – 24/7 Billing Support: (480) 505-8855

Due to its complex nature, your issue has been relayed to our Advanced Technical Support Team. Our most skilled technicians will be working to resolve your issue quickly and completely. You will be notified promptly upon resolution.

Pitam se zašto baš meni da se desi da ima nekih problema.
Valjda će riješiti hm…