Godaddy domene po 0.99€ - jesu li sigurne?

Pozdrav, možda nisam potrefio dobru kategoriju za ovo pitanje, ali je vezano za domene.
Pošto vidim na godaddy domene po cijenama od 0.99€ da li su sigurne i je li provjereno ili šta predlažete gdje da kupim, a da dobro prođem?

Siguran je Godaddy što se toga tiče. Čini se da nije baš najpovoljniji registar.

kako mislis nije najpovoljniji?
mislim malo mi je cudno za cijene pa cak i .com je 0.99€ ali nema opcije paypalom nego karticom pa i zbog toga

0,99$ je prva godina, a valjda će već prvim renewal da naplati tu razliku (što si mislio da su povoljniji). Ne znam…

Ja ih koristim već 10-15 g i meni su OK. Moguće da su skuplji, ali ne da mi se računati da saznam.

1 Like

Ja plaćam sa PayPal ? Ne znam kako nema?

Moguće ako si novi u tome, da trebaš dati karticu više radi provjere identiteta ili nešto slično

1 Like

Nema opcije pejpalom za tu cijenu od 99 centi prva godina, cini mi se, bar je tako nekad bilo

1 Like

Točno, kad se koristi taj veliki popust i kad se uzima za $1 onda ne prolazi PayPal nego samo kartica.

Inače, ako ništa drugo ne prolazi za popust, nekad koristi podesiti plaćanje u INR i platiti s kartice. Fino se uštedi (ne uvijek, ali često) :slight_smile:

1 Like

Isao sam samo testirati jucer jeli radi ta cijena za 1 godinu i radi, ali nisam kupio, sada idem uzeti domenu pise

Total (USD) $15.21

Unesem kod kaze:

We can only offer such great promotions by limiting them to one per customer. It looks as if you’ve already used this type of promotion.

wtf?

Tako je i meni pisalo kada sam pokušao. Ja sam pre par meseci već uzeo domen po toj nižoj ceni, tako da je izgleda ograničeno na jednu kupovinu.

Da, ali ja nisam kupio na godaddyu nista zadnjih 8 mjeseci^^

Kupio sam po cijeni 0,99, ali ti si išao one dodatke i sve sto treba uz to, nisi iskljucio

Ma iskljucim ja to odmah…

Ja dugo kod njih uzimam domene, imao sam prije i shared hosting. Kada god su mi neki kod ponudili iz nekog razloga meni nije radio :smiley:

Po tom pitanju su bezveze