Godaddy hosting

Iako sam vec puno puta pozalio sto sam uzeo godaddy hosting i ovog puta su me uspjeli iznenadit.
Do sad mi je automatski skidano 9 $ mjesecno sa kartice al ovog puta iz nekog razloga to nisu napravili i dnas vidim 3 sajta su offline koja su na tom serveru - bez obavjesti na mail tj. u moru sranja koja šalju možda sam i propustio poruku. Platio sam ručno račun prije sat vremena i tamo piše da je host produžen ali sajtovi su i dalje offline tj. piše pageok poruka. Dali netko zna jel to greška ili moram još čekat dok puste u pogon račun?

Izgelda da ću morat selit stranice jer to više nije normalno kolko su loši.

Hvala na info, ja sam jedno vrijeme razmišljao da uzmem kod njih ali sam shvatio da su preskupi.

Za hosting su preloši… Nije mi jasno s domenama ubijaju… trebaju se spojiti sa hostGatorom…

Evo rjesilo se samo od sebe :smiley: Al iskrena preporuka godaddy izbjegavajte što se hostinga tiće.

Koliko se ljudi žali na njihov hosting, pa to je nerealno. Dok im posao sa domenama nema konkurenciju… Ironija. :slight_smile:

Evo još jednog razloga zašt ih ne koristiti… Welcome to EU[attachment=1]godady.png[/attachment]

Za domene itekako ću ih koristiti, a to poskupljenje za vas u EU na godaddy je samo početak, uskoro ćete osjetiti isto što je osjetila i Slovenija. Zato ja ne bih volio da uđemo u EU :D.

Taj dio mi se sviđa, više neću morat posebno plaćat PDV za “ino usluge”, sad su uračunate u cifru :slight_smile:

ne za firme, firme i dalje placaju bez PDVa, a obracunavaju ga same kao i do sada.

Treba ti validan EU VAT broj (iliti HR{OIB})

GoDaddy revealed it discovered the break-in on November 17. An investigation into the incident is ongoing and the company said it’s “contacting all impacted customers directly with specific details.” The following information is believed to have been accessed by the intruder —

  • Email addresses and customer numbers of up to 1.2 million active and inactive Managed WordPress customers
  • Original WordPress Admin password that was set at the time of provisioning was exposed
  • sFTP and database usernames and passwords associated with its active customers, and
  • SSL private keys for a subset of active customers
1 Like