Godaddy Kupon - .com za $1

[quote=“mago”]domena 1$ treba samo lajkati na FB, ja provjerio radi

http://slickdeals.net/permadeal/58110/godaddy-godaddy-1year-domain-name-registration[/quote]

[color=“Red”]Isteklo!
[/color]

Hey guys, first we love you and appreciate your Fanship.

We offer cool deals like today's $1 domain as a way to thank you for connnecting with us. Unfortunately, the deal lasted a shorter time than expected due to some shenanigans from those trying to rig the system.

Rest assured, however. We're not going anywhere. And that's not the last special offer you'll see on this page.

:visi:

pozurite dok nije isteklo

domena com, net … = 1$

kupon je: Cool1

[quote=“mago”]pozurite dok nije isteklo

domena com, net … = 1$

kupon je: Cool1[/quote]

Radi. Hvala :slight_smile:

[quote=“mago”]pozurite dok nije isteklo

domena com, net … = 1$

kupon je: Cool1[/quote]
Rep +

Još Aktivno…

Hvala momci, radi.

Znate li možda koliko često Godaddy ima ovakve akcije? I gdje se može saznati za njih (tj za promo kodove)?

http://www.fatwallet.com/GoDaddy-coupons/

E koliko često ne znam, nisam toliko dugo u ovome :slight_smile:

Evo samo da obavjestim, nije za 1$ već za 6$ ali je opet super.

cjc599V

To je kupon kod, dakle .com domene za 6$

GIFT1 - $1 požurite dok radi, ja upravo uzeo jednu.

.COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK, .IN

Opet nema paypal opcije plaćanja.

Pa plati onda karticom, isti k. ti bude na kraju zar ne?

Moze li neko da pojasni koja je razlika jer nisam nikada placao direktno sa karticom, koliko provizije uzme itd itd…

[quote=“APazinjan”]Evo samo da obavjestim, nije za 1$ već za 6$ ali je opet super.

cjc599V

To je kupon kod, dakle .com domene za 6$[/quote]

evo meni je ovo radilo, thanx A.

nego ono sto me nervira kod Godaddya je kod placanja uvijek me pita za STATE ili TERRITORY, sto tu unesete? ja vec neko vrijem unosim “CA” brijem da tu treba ici neki state iz USA, pa sam kao CA stavio za kalifornija, jesam glup ili su oni? :slight_smile:

[quote=“marko_roi”]evo meni je ovo radilo, thanx A.

nego ono sto me nervira kod Godaddya je kod placanja uvijek me pita za STATE ili TERRITORY, sto tu unesete? ja vec neko vrijem unosim “CA” brijem da tu treba ici neki state iz USA, pa sam kao CA stavio za kalifornija, jesam glup ili su oni? :-)[/quote]

Ja stavim Slavonia.

Evo novi kupon za $1 domenu

Cooldomain

postao si to prije 5 sati a vec isteklo ^^

Pozdrav, planiram uzeti domenu kod godaddy-a…nažalost nemam karticu, pa ukoliko ima netko tko može kupiti domenu mi, ja bih mu novce poslao na moneybookers ili na žiro račun ukoliko je iz hrvatske…

Ukoliko imate dovoljan broj postova, ja bih prvi vama poslao novce pa biste vi kupili kao osiguranje da ću vam platiti…možemo se dogovoriti i oko provizije koju biste dobili zbog usluge koju ste mi učinili, unaprijed zahvalan!

Ja bi ti to odradio ‘for free’ da mi nije ovrha sjela na kartice, pa nisam u mogućnosti radit transakcije. To bi trebao rješit u iduća dva tjedna (nadam se), pa ako nikog ne nađeš, javi mi se na pp. :slight_smile:

ok, ukoliko nikog ne nadem, javiti cu ti se!

Eto rado ću ti pomoći ako zadovoljavam tvoje kriterije, međutim ne koristim MB ali imam račun otvoren u PBZu pa možemo tako sve riješiti. Javi se preko PM-a ako si zainteresiran.

Edit: sad sam se sjetio da sam ja već iskoristio jednom na mom accountu kupon za domenu za 1$ i nemoguće je iskoristiti više takvih kupona na jednom accountu, ali sam koristio također istu karticu pa ne znam hoće li mi godaddy dopustiti plaćanje sa iste kartice a drugog godaddy accounta?