Godaddy Kupon - .com za $1

[quote=“toniperic”]Eto rado ću ti pomoći ako zadovoljavam tvoje kriterije, međutim ne koristim MB ali imam račun otvoren u PBZu pa možemo tako sve riješiti. Javi se preko PM-a ako si zainteresiran.

Edit: sad sam se sjetio da sam ja već iskoristio jednom na mom accountu kupon za domenu za 1$ i nemoguće je iskoristiti više takvih kupona na jednom accountu, ali sam koristio također istu karticu pa ne znam hoće li mi godaddy dopustiti plaćanje sa iste kartice a drugog godaddy accounta?[/quote]

probao ja - ne moze :frowning:

[quote=“d1namic”]Pozdrav, planiram uzeti domenu kod godaddy-a…nažalost nemam karticu, pa ukoliko ima netko tko može kupiti domenu mi, ja bih mu novce poslao na moneybookers ili na žiro račun ukoliko je iz hrvatske…

Ukoliko imate dovoljan broj postova, ja bih prvi vama poslao novce pa biste vi kupili kao osiguranje da ću vam platiti…možemo se dogovoriti i oko provizije koju biste dobili zbog usluge koju ste mi učinili, unaprijed zahvalan![/quote]

ako si mislio domenu za 1$ onda ti ne mogu pomoci posto sam iskoristio kupon vec. Ako zelis ono standardno ili sa nekim drugim popustom javi. Mogu ti kupiti prije nego mi posaljes novac :slight_smile: Javi se samo na PP

ima li novih kupona ?

SMCOM99 - do kraja ovog tjedna

Jesi li provjerio kod - izgleda da je samo za US/Canada.

Meni nije radio, odnosno, kada sam pri samom kraju placanja, izbaci neku grešku. To nije isti kod kao što se nudi na naslovnoj stranici, pošto ovo vrijedi za samo jednu domenu dok taj sto ti HepeK spominješ za 3 domene.

novi kod:

LKSRTL99X

ukupno $1.17 .com domena, sad regao i radi.

Samo kartica, bez PayPala kao i obično. Mislim da se može regati do 3 domene (nisam baš pažljivo čitao detalje).

[quote=“lvxor”]novi kod:

LKSRTL99X

ukupno $1.17 .com domena, sad regao i radi.

Samo kartica, bez PayPala kao i obično. Mislim da se može regati do 3 domene (nisam baš pažljivo čitao detalje).[/quote]

Da, ovaj je za tri domena po toj ceni :).

Radi provereno :slight_smile: samo jedno pitanje koliko ih jos mogu registrovat?

Ima tko što svježije?

Tri domena po ceni od 99 centi +.info dobijete besplatno. Sa svim taksama za oko 4$ moze se dobiti 6 domena. Kupon vazi za registarciju i transfer.

Kupon: cjceb99x

cjc99FWX2

$0,99

Jučer registrirane 3 domene, vrijedi još uvijek…

Godaddy danas, za Božić, daje bez ikakvih potrebnih promo kodova .com domenu za 1$, te svaku narednu za oko 7$.
Ali - imaju tri promo koda koja se vrte još uvijek pa nakon kupljene prve domene bez promo kodova za 1$, možete iskoristiti sljedeće kupone i uzeti još koju:

.com domena za 0.99$
cjceb99x

.com domena za 0.99$
cjc99FWX2

50% off any order
LKSRTLMENT

Ako bude neki aktivan javite :).

.com
gofbin08
$2.1
max 3 domain
valid for cc

GDBBREN8 je dobar ako imate private.

Ja sam u međuvremenu naišao na:
$0.99
.com Register, Transfer
code: gofay039

Ne znam da li radi, nisam još provjerio.

Ne radi.

[quote=“Milito”]Ja sam u međuvremenu naišao na:
$0.99
.com Register, Transfer
code: gofay039

Ne znam da li radi, nisam još provjerio.[/quote]

registracija ili transfer za .com po $0.99 + ICANN fee ($0.18), vrijedi u Hrvatskoj

scott99

Ja dobivam poruku kada idem na Place your order , Payment method not allowed for this basket , znal neko o cemu je rijec ?