Godaddy kupon i paypal

Poz, znaci nasao sam neke kupone za Godaddy po 0.99$ i kad hocu platit nema Paypal opcije. Oke, vidio sam po raznim forumima da na te male iznose ne primaju Paypal nego samo broj kartice. E sad me zanima koje su sanse da sa kartice uzmu vise od tog iznosa ili cak i puni iznos umjesto 0.99? Jer cak ni ne pise do kad vrijedi kupon al ipak pise da radi i da je 0.99$.
I drugi problem je stranica Network solutions, na onom imam kupon za 0.50$ i primaju Paypal al prilikom logiranja uopce ne pise cijena nego sam Agree and Continue.
Uglavnom zanima me dal ce vise uzet ili ne?:smiley:
I hvala na odgovoru, idem spavat pa ujutro stavim kupone jer mi se neda sad trazit:P

Na GoDaddy, kada izaberes domenu, imas u desnom meniju koliko češ platiti. Ispod te cijene imaš nešto u stilu ‘apply coupon’. Kada ubaciš taj kod i klikneš apply, ukoliko se cijena spusti onda je važeča, ukoliko ne, istekla je. Sa kartice ti može skinuti za konverziju, u zavisnosti kako banka posluje, ali meni nikada nisu naplatili puni iznos.

Paypal i kuponi ne idu zajedno, a naplatit će ti onoliko koliko piše u košarici.

Spusti se cijena na 0.89$ za .com domenu na Godaddy, kupon je 99luv pa ako ce neko kupovat nek javi kako je proslo :smiley: nije moja kartica tak da mi nije svejedno ako uzmu puni iznos jer bi htio neku domenu onako cisto za ucenje i to:D
Na Netwroksolutions.com je kupon NCDISC0041 i domene su po 0.50$ i mislim da vrijedi osim za .com i za neke ostale pa ako ce i to neko isprobavat nek isto javi, stvarno bi mu bio zahvalan:P jer na Paypalu ne pise uopce cijena tak da… :slight_smile:

[quote=“luka5”]Spusti se cijena na 0.89$ za .com domenu na Godaddy, kupon je 99luv pa ako ce neko kupovat nek javi kako je proslo :smiley: nije moja kartica tak da mi nije svejedno ako uzmu puni iznos jer bi htio neku domenu onako cisto za ucenje i to:D
Na Netwroksolutions.com je kupon NCDISC0041 i domene su po 0.50$ i mislim da vrijedi osim za .com i za neke ostale pa ako ce i to neko isprobavat nek isto javi, stvarno bi mu bio zahvalan:P jer na Paypalu ne pise uopce cijena tak da… :)[/quote]

Upravo registrovana domena .net na Netwroksolutions.com sa navedenim kuponom za 0.50$. Placeno je preko paypal i sve je napisano regularno.

[quote=“luka5”]Spusti se cijena na 0.89$ za .com domenu na Godaddy, kupon je 99luv pa ako ce neko kupovat nek javi kako je proslo :smiley: nije moja kartica tak da mi nije svejedno ako uzmu puni iznos jer bi htio neku domenu onako cisto za ucenje i to:D
Na Netwroksolutions.com je kupon NCDISC0041 i domene su po 0.50$ i mislim da vrijedi osim za .com i za neke ostale pa ako ce i to neko isprobavat nek isto javi, stvarno bi mu bio zahvalan:P jer na Paypalu ne pise uopce cijena tak da… :)[/quote]
Rekli smo ti da neće naplatiti puni iznos ako uneseš kod, ne znam čega se plašiš nije riječ o $xxx.

E nije, ovaj za 0.50 ne radi ipak, jer na kraju pise 34.99$, a u kosarici pise 0.50

Radi ja sam registrovao danas, samo izbrisiti dodatke za domen koje nude, privatnost i ostale stvari.

Znam i jesam, u kosarici pise 0.50 i kad se logiram na Paypal me vrati na njihovu stranicu i pise dole Total 34.99$, vratim se u kosaricu i pise 34,99 i obrise mi kupona, zna mozda netko zasto?
Registrirao si jednu domenu ili?

kod jednog kupljena za 0.50$, kod drugog kupljena za $1.17 hvala :slight_smile:

Da, i ja sam uzeo danas na godaddyju.

Oke skuzio sam, ne smijes biti logiran na NS xD

Tih 0.50$ po domenu važi samo za nove mušterije, dok za one koji već imaju registrovan korisnički račun kod njih cijena je mnogo veća. :smiley:

? Svako malo uzimam domene za $1.

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact