GoDaddy/Paypal: transaction refused; problem authorizing credit

imam ovoren račun u hr i napravio sam paypal imao sam nešto uplata na paypal i isplata no kada oću da nešto kupim preko paypala
ovo je eror s GoDaddy

Transaction refused due to risk model (10205/Error)
invalid There was a problem authorizing your credit. Please verify your payment information or use an alternate form of payment.

znači “authorizing your credit.” to mi svagdi javlja[indent]____________
[color=green][size=4]Naslov izmijenjen za primjer autoru kod budućeg imenovanja tema.

  • tsereg[/size][/color][/indent]

da li ste imali slični problema

Mislim da se to meni doagađalo kada sam pokušao platiti sa paypalom koji je povezan na karticu koja nije imala dosta para za kupovinu. Jesi siguran da imaš dosta para?

imam na paypalu a na kartici nemam

To i je problem.

i meni nije jasno kako ne mogu trositi paypal novac već ga prvo moram prebaciti na karticu

pa srcati plaćam paypalom ne karticom šta sada da radim
nije valjda ma moram imati i na paypalu i na kartici

i svaki put mi uzme 5$ što mi pribaci na karticu to se neisplati

Ako imaš VISA karticu, onda ti se svakog prvog u mjesecu besplatno prebaci sve sa paypala na karticu.

Mi hrvati ne možemo trošiti paypal novce, samo povlačiti s kartice.

To sam ja davno ustvrdio, da je PayPal haračina samo takva.

Ali je i nužnost. A nije baš neki harač, zapravo su davanja minimalna.

Ne bih se baš složio negdeje sam već pisao tu na forumu, na uplačenih $300 dolara dok su “sjela” u moj novčanik izgubio sam preko $60, a na $700 dolara sam izgubio oko neki $100njak, ne sjećam se sad više točno. A kad radim wire transfer košta me $30 bez obzira na iznos. Pa sad si ti misli, mislim čak da je i WU jeftiniji od PP. I naravno na kraju šlag na torti, nenadjebivi period čekanja od 30 dana za prvih par transakcija, a najveći problem je u tome što nitko ne zna koliko je to “prvih par transakcija”.

znači da novac sav prvoga prebaci se besplatno na račun i onda mogu plaćati karticom

Da, ali samo ako imaš VISU

Express

opcija na paypalu send payment- da li mogu da pošaljem novac na prijateljev paypal račun

Možeš naravno, ako je on u zemlji koja može primiti novac, npr. u Hrvatskoj. On samo mora podesiti svoj račun za primanja, i onda može normalno primati.