Godaddy, procjena domene, obnavljanje

Ok, odem na godaddy da napravim cancel na obnovu nekih domena.

I sad za dvije tj istu domenu u .net i .org ekstenziji pise da vrijede kao cca 800 dolara i ako ih hocu “list for sale”

.com mi je na drugom registru pa si mislim mozda zato procjenjuje da kao ove dvije nesto vrijede?

Uglavnom, kolike su realne te njihove procjene, jel se to moze prodati po cijenama njihove procjene ili nek je i manje ili je to samo navlakusa da obnovis?

Obnavljanje, trazi me 20 dolara za godinu, WTF pa nikad nisam platio toliko domenu, kakva je sad to fora?

Privacy, domene mi imaju privacy, ali kao da ga ne mogu maknut, vec mi hoce odmah i to naplatiti, jel ovo moguce?

Ugl, kod ovog GoDaddya sam vec valjda 15-20 godina, ali nikad se nisam susretao s ovakvim situacijama, zna li netko o cemu se tu radi?

Ray, :blush:
nikada nisam bio na Godaddy osim kratko par domena kupio na popust dok se moglo, no znam da su ga i ovdje na Forumu kudili dosta. :frowning:
Zna se i koje je pravo mjesto za pohranu domena; profesionalno, povoljno uz razne dodatke uključujući i free whois. To je www.namesilo.com i o tome smo pisali dosta po Forumu.
Ako stigneš, prijeđi odmah. :blush:
Mislim da te njihove (Godaddy) procjene možeš zanemariti :o:

1 Like