GoDaddy-prva kupovina,PayPal problem

Registriran sam na godaddy.com ,odabrao domenu i to sve i kada idem plaćati odaberem paypal i dobijem slijedeću poruku:

You have successfully created a Billing Agreement.

“To edit your Billing Agreement, log into your PayPal account and click My Preapproved Payments under your Profile. You can edit your preferred funding sources and cancel your Billing Agreement here.”

I kod zadnjeg koraka kada prihvatim uvijete i stisnem da platim izbaci slijedeću poruku:


Transaction failed because has no funding sources (10210/Error)
There was a problem authorizing your credit. Please verify your payment information or use an alternate form of payment.”

A kada odem na PayPal-----> Profile---->My money----->My preapproved payments
------>Go Daddy Europe Limited Nov 16, 2011 €7.53 EUR Active

Funding Source
Primary Funding Source
PayPal Balance What’s this?
Backup Funding Source
Visa Card XXXX-XXXX-XXXX-BR.Kartice

Na paypal balance imam 0,00$
Na deviznoj kartici imam novca
Kartica je naštimana da bude=Primary
Automatic transfers

kako da namjestim/gdje griješim kod kupovine?

Hmm meni se to bilo jednom javilo ali ja sam nisam imao novaca na kartici. Ti kako kažeš, imaš. Stvarno ne kužim onda.
Btw nadam se da koristiš kod za jeftiniju domenu.

cjc749fat

Imam 22€ na računu

I meni se ito desava od 15.10.2011 godine, ne mogu platiti paypal-om na godaddy.

Kontakrirao sam Paypal, oni kazu banka odbila transakciju.
Nakon toga odem u banku, dobijem broj od sekcije za internet placanje, nazovem i lik kaze da je promijenen tip transakcije :
sa purchase
na mail/phone order (banka ne podrzava ovaj tip)

Nakon toga kontaktiram godaddy, oni kazu nisu nista mijenjali, ali meni paypal ne radi , iako imam novca na paypal ali i na kartici (platim bez problema kad ukucam brojeve sa kartice).

Nakon toga su me samo vrtili u krug support na paypal i godaddy,i naravno problem nikad nije rijesen.
Paypal mi radi na svim ostalim stranicama (ebay…), stoga je vejrovatno nesto do godaddy.

Problem riješen plaćanjem preko kartice.

Nije rijesen, jer ti paypal jos uvijek ne radi :D, a mislim da je sigurno uvijek ici preko paypal, nego direktno ostavljati brojeve kartica.

Je,ispravo razmišljanje,problem još uvijek postoji,ali pokušao sam sve da platim preko PP-a ali neće…

Desilo se i meni po prvi put nedavno s drugim providerom, pay pal neće da prođe, a direktno kartica preko pay pala hoće… valjda mućkaju nešto u našim bankama…