Godaddy web hosting?

Pozdrav svima.

Zanima me jedno, čujem razne priče o godaddy hostingu, tj. web hostingu, da im dosta puta “hakiraju” neznam ni sam što ali zanima me jedno, jeli itko imao zakupljen web hosting na godaddy.com i kakva su iskustva ?

Planiram uzeti web hosting pa sa mislio kod godaddy hosting i domenu jer mi se financijski isplati, ali ako nije kvalitetno onda radje nebi.

Mišljenje ?

Ja sam kod njh od kako radim i imam pozitivna isustva sa njima, ukoliko nešto zezeneš imas live podrsku i rijese ljudi problem, jos su mnogo povoljnijih tj imaju coupon code…

Da, evo na primjer ovaj prvi Economy paket, 90 KN web hosting + domena, još je domena besplatna, odlična stvar.

Samo ako su pouzdani i kvalitetni

  • koristeci coupon code dobijes 30-40-50% jeftinije…
1 Like

Ima san nekoliko hosting paketa tamo, sve sam migrirao van. Ekipa sebi uzima za pravo da ti se logiraju na hosting i prckaju po podacima, i brisu ih, jer eto, odlucili su da im smetaju.

Konkretno, napisa san sebi skriptu koja mi je radila backup, kojeg bi ja onda synca na svoja dva kompa. Onda su odlucili da, iako nemam limitiran ni promet ni prostor, da backup file nije “standardni dio normalnog weba”, i obrisali ga. Bez najave, bez objasnjenja. Nakon sta su ga obrisali su poslali potpuno bezobrazan mail u kojem zahtijevaju da vise ne radim backup, i ako “ponovim prekrsaj” u narednih tjedan dana, da ce mi izgasit hosting.
Prolista sam cili njihov TOS, upozorio ih na to da ne krsim nikakva pravila i da cu ih tuzit ako mi ukinu hosting prije nego mi istekne ono sta san platio. Onda su se stali nesto migoljit i izvlacit da kao nije okej.

Meni je osobno cinjenica da se neko spojio na moj hosting, i gleda kakve fileove iman gore, sramota i tribalo bi bit protuzakonito. Nema teorije da ikad vise zakupin prostor ili preporucim ikome godaddy kao hosting providera.

@leffe uf, bome gadno, sad si mi promijenio sva mišljenja.

Onda samo domene je dobro kupovati, web hosting i ako platim malo skuplje, neću požaliti

Ja imam kod njih hosting, ovaj deluxe paket… Zasad je sve ok, nemam prituzbi.

Meni su hakirali site na njihovom hostingu drugi put u 10 dana. Bježim od njih svakako.

go daddy koristim samo za domene, hostgator za webhosting.

Ne znam cine se planiras baviti ali obavezno procitaj kakve sve sadrzaje mozes da imas, tipa adult tematika jer dosta tih povoljnijih webhostinga ima klauzulu da ne moze adult tematika ili da ne moze da bude baza ili ne smije da CPU usage bude veci od 60% vise od 5 minuta i tako neki zahtjevi!

Kod hostgatora to nije slucaj(bar za adult). Ja licno koristim onaj baby shared=jedan web hosting,moze vise domena da bude.
Bas sam danas platio za 3 mjeseca=29.95$. 9.95 mjesec(ovo mi je malo skupo)
Kroz cpanel imaju dosta veliku paletu alata/softvera koja se moze lako i brzo instalirati.

Ako si novi korisnik imas 20% popusta pa ti onda bude 5.56/mjesec ali ima onih nekih dodataka bla,bla,bla.
Mislim da je vaznije da znas za sta ces koristiti webhosting pa tek onda da znas gdje ces

Ja sam GoDaddy batalio pre par godina. Ocajna korisnicka podrska, odziv servera spor. Jedno od najgorih iskustava koje sam ikada imao.

OMG, znači ne valjaju, za domene su odlični, kupim domenu i aktivna mi je za 2-3 minute što jest jest.

www.ovh.fr uzmes jeftino vps i rahat si :slight_smile: Imas tamo LAMP preinstalaciju, dobijes full podatke na mail (mysql, ftp…)

Kad bih još razumio francuski jezik hahha

Moze i ova varijanta :smiley: http://www.ovh.ie/vps/vps-classic.xml

LAMP paket im je vrh optimizovan na Debianu… Na tebi samo ostane ako hoces SSHD port promjenit… nsita vise :stuck_out_tongue:

ja imam deluxe paket evo vec 3 dana, tako je sporo i bedno da ne znam sta da radim… totalno sam razocaran. Drugo podrska nikad online, nemaju tiket sistem… izbegavajte ih.