Golemata tuga vo moja kuća

Pa sta ti je onda tamo problem :smiley:

1 Like

Nesloboda i život po satu. Tamo je obrok u određenu uru a ja kuči iden kad san gladan.

  1. Jesi ti siguran da tamo mozes izaci samo 1 uru dnevno?
  2. Ima li wifi?
  3. Koji ce ti qurac onda spominjanje izlaska vanka, night club itd itd…
  4. Jedini komp? Vidi 2. Kupi laptop i spoji se na wifi.

Zivot ti ovisi o moralnom zivotu. Posto si se okrenuo od Boga, Bog je od tebe digao ruke.

A inace tvoja bolest je izljeciva.

A ne znam ni gdje ce, sam kaze da ne moze vise od 50m i da mora odmorit, vazno da mu smeta “logor”.

Mozda ti i nebi skodilo malo dovesti se u neki red, prvo fizicki pa i psihicki, a znamo da jedno povlaci drugo.
Mislim da jednostavno moras postaviti uvjete kako zelis otici tamo, treba mi internet, treba mi laptop, zelim hodati toliko i toliko, podmiriti racune. Postavi na papir sve sto zelis i cega se bojis i rijesi s obitelji da ti pomognu u tome, ako ne ispune nista od stana.
Dopusti obitelji da ti pomogne i budite otvoreni za sve prijedloge i ti, i oni. Glupo je da si natovaris jos vece probleme svojom tvrdoglavoscu.
Ima i ovdje ljudi koji bi ti rado pomogli i pomazu, ali jednostavno moras prestati biti tako tvrdoglav, to i nije bas neka osobina za pohvaliti se.
U svakom slucaju sretno u daljnjem zivotu i drzi se, ne znam sto bi ti drugo rekao!

Bila bi izljeciva da je samo fizicka, ali sa njegovom psihozom spasa mu nema.

2 Likeova

Davore možda vam nebi škodilo da se odmaknete od raznih nacina zarade koji vam niseta ne donose pa kad vidite onda se samo razocarate, a svojim nacinom zarade nećete nikada uspjeti zaraditi vise pd 10-20 dolara a utrosit cete dane i dane za to

Ajmo ovako, ne znam jel je troll ili ne, ali imam ljudskih osjecaja, pomogao sam stotini ljudi pomoci cu i njemu.
Dakle jasno je da je tvrdoglav i da je njemu sat stao u dalekoj proslosti.
Kladim se da svatko ima neki obican posao koji mu je tesko raditi ili dosadno raditi i radje bi platio nekog za isti.
Pa ajmo mu ponuditi neke osnovne poslove koje maltene svatko moze odraditi.

Ja prvi nudim posao za koji cu platiti najmanje 100€ mjesecno dali bilo zarade ili ne, a ako ima zarade bit ce isplaceni bonusi.
Zarada moze iznositi od gore spomenutih 100€ do nekih 600-800€ mjesecno ukoliko stvar postane dovoljno viralna.

Posao je izmisljanje unikatnih pitanja na engleskom jeziku, znaci dnevno se radi ~30min - 1h.

Placanje je na mjesecnoj razini.

Ovaj posao nudim Davoru te molim da se ostali ne javljaju.

Takodjer ostali kolege sigurno i vi mozete naci nesto sto bi mogli placati, a njemu bi pomoglo.

Ako i ovo propadne i pocne odbijati ljude osobno cu isto dici ruke od njega zauvijek.

Koja je tema pitanja? I unaprid te upozoravan, moj engleski je Google translate.

Dobro su te i trpili do sad

1 Like

Sve samo je o jugoslaviji i mlm-u
Najbolje u vezi stvari koje su u trendu na globalnoj razini. Eh to moze biti mali problem, ali nije neizvedivo.

1 Like

@keisuke radije doniraj te novce nekom tko nije kronično lijen, bezobrazan, i tko ih neće potrošiti na kraljice noći pa kasnije prositi okolo za hranu i račune.

4 Likeova

Steel, platiti ću misu da se autobananiraš

Yu nebi bila loša da je Tito uvažija Savkin i Tripalov prijedlog o restrukturiranju YU u konfederaciju. Ali on je Napravija državni udar u HR nakon čega je HR okupirana od srbije (Milka Planinc, Dušan Dragosavac, 70% pandura srbi, JNA oficiri-četnici itd.) Ima je Tito puno griha.
http://itusluge.batcave.net/qwyx/savka/

Dosta vise o juguslaviji, Titu, partizanima i ostalima.

@Davor_R_Bergam
Zivis na staroj slavi kao i Jugoslavija, iako postoji bolje, tupi se ono sto je lose.