Google ads account suspended

Probudim se i docekala me ova poruka. Zadnju izmjenu i dodavanje oglasa sam imao prije neka 2 mj, u zadnje 2 godine uplatio sam im ~ 23000€ da bi me docekali sa ovom cestitkom. Nikakvo upozorenje prije toga, nikakva obavijest zbog cega, nista, tisina. Poslao sam im mail, ali ne nadam se brzom odgovoru.

Jel netko imao istih problema?

Druže google je to. Da si milion uplatio ako si uradio neke malverzacije ili nešto što krši njihova pravila ban je. Slaba vajda da ces preko maila sta postici, ali treba probati. Sretno :slight_smile:

1 Like

Ma kakve malverzacije, jedni te isti sajtovi se reklamiraju vec 2 godine, samo sam prije 2 mj dodao jos neke oglase. Nebi im valjda trebale 2 god da reagiraju?!

da nisi dodao na dno članaka?

Nešto onda krši njihova pravila, nece oni onako bez ikakvog razloga banovati. Vjrvtn ti oglasi sto si skoro ubacio.

Nije dobio ban na google adsense nego na adwordsu. Imao sam nekih problema prije par godina i kontaktirao sam i javila mi se zena iz Zagreba. Zacudilo me da imaju ovdje podruznicu. Malo cudno da si dobio ban, pogotovo ako si uredno sve uplacivao tj ako ti je kartica validna s koje skidaju pare…

1 Like

Ma sve uredno, samo sam uplacivao sa 4 razlicite kartice, ali sve su na moje ime, pa ne znam gdje bi mogao biti problem, nisu naveli bas nista. Poslao sam im mail na kontakt koji su ostavili u accountu kod obavijesti o blokadi pa cu vidit kaj bude.