Google ads pitanje isplate!

Dobro jutro,

Treba mi full odgovor, kad google tačno isplaćuje novac, koji dan u mjesecu?
Koliko treba vremena da legne na račun, ja sam izabraiop preko bankovnog računa da mi uplate?
Da li je vazno ako baknovni račun nije na mene nego na bratu ?
I da li trebam postaviti zadani limit koliko da mi uplati google mjesecno ili sam sabira koliko sam zaradio u mj. ?
Gdje piše koliko sam zaradio ovaj mj.?

Izvinite početnik sam u ovome, pimam 500€ i ne znam kad i kako će mi isplatiti.

lp

20 ili 21. u mjesecu google šalje lovu na bankovni račun. Banka u roku od dan ili dva lovu proknjizi u možeš je podići.
Može na ime brata ako si to ime upisao u adsense postavkama.
U dashboardu imaš zaradu za jučer danas i zadnjih 28 dana. Isto tako imaš i zadnju isplatu kao i isplatu koja slijedi.
Iskreno malo mi čudno da ocekujes 500€ a ne kužiš osnovne stvari u vezi adsense . Kako god, nadam se da će ti danas poslati lovu…

1 Like

Napravio sam sa drugom stranicu koja ima 20.000 pregleda dnevno i odjednom mi je poceo google da skaše dobio sam čestitku za 1.000.000 pregleda!

“AdSense achievement Lifetime ad impressions: 1.000.000 Congratulations! On April 13, 2016 you reached a lifetime ad impressions achievement.”

mjesečno zaradim 500€ i ovo mi je prva isplata pa me interesuej kako ide, jer sam cuo da se ceka po 3mj isplata.

Hvala na odgovoru


Ne čeka se 3 mjeseca.
Ako si u 3. mjesecu zaradio 500€ 20.04 ćeš dobiti te pare na račun u banci a banka će proslijediti na osobu koja je navedena kao korisnik koji prima tu uplatu.

Limita gornjeg nema, jedino što možeš pauzirati isplate pa recimo da svako pola godine primis koliko se nakupi ali to ne trebaš raditi, valjda…

1 Like

Mora da si bas ubo nishu! Za koliko si skupio 1M ?

za 1mj

Svaka cast!

'Ajde napiši nam koji tutorijal o tome. :slight_smile:

Mozda je fb taffic sto bas i nije očaravajuće. :slight_smile:

1 Like

Nije fb, čak nemam ni fb liknovan na svojoj strancii

Radi posao, ne obaziri se na druge.
Igraj pošteno što se google tiče i dobit ćeš lovu uvijek i na vrijeme…

Ma sve je uredno, sport sa video materijalima i interaktivnim slikkama sve u vezi sporta. Samo sto je u Češkoj i na njihovom jeziku sve.

Evo 21. nema uplate jel dobijem notifikaciju na email ili negdje da je uplata bila ? Ja sam ovaj google ads prije 2 godine otvorio, ali tek sam sad prvu uplatu imam.

Da li još postoji negdje da vidim da li sam aktivirao svoj google sa onim kodom koji dođe na adresu. Ja mislim da jesam, jer ne bi mi google dao opciju da biram koji na koji način će mi uplaćivati novac.

Dao bi ti google opciju da to upišeš ali bi ti bio crveni pop up da su ti plaćanja obustavljena zbog neverifikovane adrese. Ja čekam 1,5k€ na dva računa i trebalo bi krenut danas oko pola 3.

nemam taj crvenipop up verfikovoa sam onda. Valjda bude nesto danas

Opusteno, bice isplaceno danas ili do 23-ceg , kao i svaki mjesec, kod mene nikada nije bilo prije 21-ovg.

Subota i nedjelja banka ne radi uplate, tako da moze cak biti i 25tog

jel ikom od vas krenulo danas ono automatic paying? Inače mi to krene 21 rano ujutro a sad ništa

Jeste meni.Znači sutra pare na banci :slight_smile:

I meni juće bila uplata ali nema jos na banci ništa,

Apr 21, 2016Automatic payment pending: Wire transfer to bank account • • • 9431 for €332.00

Meni je danas uplaceno, zavisi u kojoj si banci nekad bude ujutro nekad popodne. do 16h bi trebale leci sve uplate za danas na tvoj racun