Google Adsense - broj i raspored reklama

Bok,

vezano za Google Adsense. Koliko reklama imate na svakoj stranici i na kojim pozicijima ?

Te dali koristite Auto Ads ? Ako da, koje opcije ste uključili ?

ili vam je bolja zarada bez Auto ads ?

hvala

Ja do prije 2mjeseca do kad sam radio, koristio sam 3 oglasne jedinice ubacene preko ads insertera, ali imao sam ukljucen i auto ads, koji je sam dodatno plasirao u widgete reklame, ili u headher stranice.

I mene takodjer zanima da li je pametnije raditi samo sa fixnim oglasnim jedinicama ,tamo gdje ih postavimo, ili je dovoljno ukljuciti samo auto ads?

Zanimaju me kombinacije izmedju autoads-ad units.

Izvini sto ti u temi postavljam pitanja. Nadam se da nije off.

Niko ne pise o google adsense search zaradi,ne znam koliko to donosi zaradu.

Ja imam na jednom domacem sajtu AdSense, i bila sam ukljucila auto ads. Jednom prilikom htjedoj da pokazem ponosno nekom svoj sajt, otvorim neku random stranicu i bruka! Reklame su toliko masivno iskakale, da su bukvalno ispomijerale strukturu stranice. Iskljucila sam sve auto opcije i zarada nije pala, stavise, cak je veca. Testiraj, al ja mislim da je fixirana povrsina koja je prilagodjena za mobilni bolja. 250x300 kod mene najbolje prolazi.

Moze li vise info? (20 karaktera)

To ima u opcijama reklame i ostali produkti
https://support.google.com/adsense/answer/9879?hl=en

Ok, hvala. Pogledat cu

Da li je dozvoljeno od strane google adsensea razdvajanje stranica sa paging. Tipa neki tekst prepolovim na 2 stranice i napišem nastavite čitati na sljedećoj stranici…

Koliko je meni poznato dozvoljeno je

Iscitao sam deo foruma koji se odnosi na zaradu na sajtovima pomocu reklama i ne razumem kako se u 2022g. isplati drzati reklame na sajtovima za koje se dobije na 1000 pregleda od 30-70 centi za ex-yu.
To je mozda pre deset godina u regionu ex-yu kada su plate bile troduplo manje bilo dobro ali sada kada je plata primer u Srbiji 600e a cena klika na adsense 30centi,tu mora da bude i dosta poseta i dosta posla.Trebalo bi dva miliona poseta za 600e.
Po toj logici i tezini posla,pre bih radio neki offline posao nego se cimao sa sajtom za iste pare gde se zaradjuje od reklama.