Google Adsense klikovi - zarada nula?

bok,

nedavno sam postavio novu stranicu online, koje je počela dobivati posjetu sa google-a. međutim kao što možete vidjeti na slici dolje, ima klikova ali zarada nula…

zašto ?

skoro 60 klikova, i zarada NULA :angry:

Traffic source?

Posto nije na svima 0$ kontam da ti klikovi koje si dobio su bili jako low quality traffic ili tako nesto.
Nikad nisam imao takvih problema pa pogadjam.

S’obzirom da 20. imas 0.44$ moguce da je predjasnji period bio kalibracija odnosno stelovanje reklama. Mada i taj period se placa…Mozda su invalid klikovi, npr da su na pozicijama gde slucajno klikcu.
Takodje i ja samo nagadjam i razmisljam na glas.

pod traffic source, je samo orgranic search. znači kao što sam rekao samo sa google-a dolazi posjeta.

za sada je samo jedna reklama u headeru. isto nikada do sada nisam imao tih problema, pa ne znam kaj bi moglo biti…

dali se može kontaktirati adsense, pa da vidim kaj će reći.

hvala

Probaj sacekati jos par dana, moguce da je neka kalibracija zbog nove stranice kao sto jeronimo kaze, s njima nikad ne znas zasigurno.

Znam da je glupo pitanje ali ne zamjeri, pitam za slucaj da nisi primjetio…
Jesi dobio kakvo upozorenje ili bilo kakvu notifikaciju na adsense dashboardu vezano za tu novu stranicu?

budem još malo pričekao, i probao kontaktirati adsense ako je to uopće moguće…

sada sam pogledao, ali nema nikakve obavijesti…

hvala

Sačekaj još malo, neće to ići tako brzo sa svime

evo proradilo… izgleda da je do njih nekaj bilo…

hvala svima

1 Like

Rekao sam ti da malo sacekas jos :slight_smile:

1 Like

da :slight_smile:

1 Like

Mali off topic.

Uzeo dve nove domene, planirao dodati adsens. Na jednu domenu prebacio stari sajt, obrisao sve clanke i objavio 20 unikatnih da bi imali ovi sta pregeldati. ubacio kod za reklamu (ono sto daju) gdje bi inace bile reklame… Medjutim evo preko 10 dana jos nisu odobrili (zadnji put kad sam ovo radio- prije par mjeseci, bio je odobren sajt istog dana)

Mislim da treba više članaka, ali to je opet moje mišljenje.

Jesi dobio info od AdSense da možeš dodavati bilo koje domene i da će ti odmah proći… ili nisi?

Ne znam “koliki” si im klijent i od kada (i to je bitno)

Oko 5-6 godina imam google nalog… Sto se tice clanaka- nije bas 20, to sam ofrlje rekao. Ima ih oko 30. Ono sto me buni jeste to sto je inace tako jednostavno prolazilo (bas sam nedavno dodao domenu na isti nacin i isti dan mi odobrili).

Ovdje ne znam na sta konkretno mislis. Cini mi se prije da sam mogao dodavati reklame odmah na nove sajtove bez ikakvih provjera i da su u medjuvremenu dodali ovo da moraju pregledavati nove domene.

1 Like