Google adsense oglasi sa zakašnjenjem

Jesi li uspio rijesit problem? Evo ja imam isti problem od jucer, pokusao sve sto je navedeno i nista…

Kad skapirate da je problem do Gugla biće vam lakše, jer ga vi lično ne možete rešiti dokle god ga oni ne reše. Ogroman broj ljudi je random zakačen tim da se oglasi kasno prikazuju i vi tu ništa ne možete uraditi.

2 Likeova

Nisam, meni to traje dva mjeseca. Svasta sam pokusavao, ali opet nista… Mada sam primetio da se na mobilnoj verziji pojave bar 1 minut prije nego li na desktop verziji…al opet i tamo kasne.

Treba malo vremena da bot skenira sadržaj i stavi odgovarajući oglas.

OK, evo recimo da je to to…ali zasto onda nije to tako kod svih sajtova nego samo kod 1% sajtova…?

Show anchor ads to your users more often:

We’ve removed the minimum eCPM (cost per 1000 impressions) requirement for anchor ads on the bottom of your mobile web pages. You can now show anchor ads more often and could increase your earning potential.

Velika je ovo borba čini mi se Google vs. Facebook

Google je mnogo toga implementirao sto se oglasa tice zadnjih 6 mjeseci, nekako mi se sve vise cini da sami krse svoja pravila, a drugima ne dopustaju … evo npr “oglas preko oglasa” sto oni ovime intezivno forsiraju prebacujuci sada Anchor Ads u vrh stranice!

Hej zmija, vjerovatno misliš na mene, evo kasnim sa odgovorom sad na tvoj kom. Dosadno mi pa listam forum.
Maknula sam sa jednog bloga i vratila ponovo, i ide, kako nestalo, tako došlo, samo od sebe.
Međutim i dalje mi se oglasi odmah ne prikazuju, ali…ali…ali u adsense računu radi sve normalno. Dva bloga po tri oglasa na svakom. Objavim post, želim da podjelim na FB, oglasi se ne vide, bijelo je, ali kada raja navali meni u adsense računu prikazuje pojavljivanje.
Čak tri dana za redom imam dobru zaradu. Posjete u glavnom iz BiH.
E sad ja ne znam u čemu je kvaka, jer se masa ljudi žalila na adsense forumu da ima isti problem, meni opao rpm i cpc pa sam morala smaknuti to, ali evo treći dan moram kucnuti u drvo rpm super, cpc nekad bude 0.06 nekad i 0.02
Trenutno rpm već treći dan preko 0.30 eur

Mene i dalje muči isti problem…mozda sada i gore. Oglasi kasne sa pojavljivanjem, nekada i po pola sajta…? Ima li pomoci kakve? Hvala

Ja stvarno ne znam. Masa raje iz cijelog svijeta žalila se na taj problem na adsense forumu, ima tema sa preko 300 komentara. Ja više i ne pratim to, samo radim. Živciralo me u početku, kasni po 30 minuta nekad i više, nekad 2 sata nema oglasa, al stvarno.
Kao što rekoh i ne pratim više, a vidim zarada i prikazivanje ide u računu. Probaj otici na adsense forum i pronaci onu temu na engleskom pa vidi, istraži. Ne znam šta drugo da ti kažem.

Kod mene SAMO u Mozilli imam taj problem, dok u svim drugim browserima reklame su ok!

Kako je Chrome jaaaako dobro pozicioniran, taj “problem” se skoro pa i ne osjeti, ali je očito da “postoji”