Google adsense pad prihoda zadnjih dana?

Pozdrav,

da li jos netko ima problem sa zaradom zadnjih dana, iako su posjete uobicajene, pad prihoda je nenormalan, znam da u prvom mjesecu bude pad, ali kod mene je uzasan danas preko 90% pad u odnosu na prosjek po danu?

Mozda su ti dvoklik uveli pogledajā€¦

Proveri dvoklik za svaki slučaj.

Gdje da to pogledam?

Klikni na reklamu i ako moraÅ” dva puta kliknuti da bi otvorila, to je to. Čuveni Double click.

Sada mi ni reklame ne prikazuje na web stranici?! Danas su se prikazivale.

Idi u policy centar na adsens nalogu. Proveri tamo da li imaÅ” neku zabranu.

i meni je na jednom sajtu pao profit u 1.mjesecu

čitanost je ista kao u 12.mj, ali CPC je dosta manji (prepolovilo se i valjda se smanjila potražnja oglaŔivača)

Nema nista u Policy centar, reklame su tu jutros i nema Double clicka, jedan klik i otvara mi reklamu.

To zna potrajati par sati dok ti aktiviraju neku zabranu, ako je uopŔte riječ o njoj.

Niti jutros nema nikakve zabrane, a prihodi su i dalje neuobicajeno mali. :confused:

Sigurno su ti uveli dvoklik i meni je tako nedavno bilo, pad prihoda 90%, traje od prilike par dana sve zavisi, ja sam iskljucio autoads i nakon 48h mi je proradilo sve

Evo iskljucio sam ih i ja, vidjet cemo sto ce biti! Hvala puno i javim sto ce biti, hoce li se vratiti na staro!

Ovo mi se jos nije dogodilo od kad radim s adsensom. Danas mi dosao mail s obavijesti o isplati za prosli mjesec! :confused:

Pa jel i sad tako. Zna nekad zastekatiā€¦

Sada je ok.

Nije mi se ovo nikad dogodilo i kad se dogodi da je pad prihoda onda zabrine :smiley:

1 Like

Moj pad prihoda je trenutno nekih 60%. Januar ce biti takav, februar mozda trunku bolje e u martu ocekujemo znatan rast prihoda.

Ako usporedujete sa proÅ”lom godinom i ako niste rasli onda je pad normalan zbog korone. Meni je pad 10%, a imam istodobno 10% rasta posjeta, tak daā€¦

Izvinite sto se ubacujem ovako, ali da je moguce zaraditi na Adsense bez fejsa, samo organskom posetom?

naravnoā€¦ ali treba imati posjetu