Google Adwords 400kn

Ko prvi njegova baba :slight_smile:

6FTKL-PDV6D-Y9RT

a što ne iskoristite te kupone što imate? trebalo bi bar po meni da se nekako može isplatit. kolko mora da se uloži 60 kuna jel? Jel to radi za oglašavanje za termine na engl? nisam nikad kupovao oglase, ali zar se ne bi mogao bukvalno i neki amz aff članak reklamirat i u konačnici da bude pozitivan povrat novca sa ovim kuponima.

Jel se može na neki fazon vrtiti non stop reklamiranje sa ovim kuponima sa npr novim otvaranjem gugl naloga i novim internet karticam koje se kope na trafici? eo svako malo se pojavljuju fri kuponi. zar se ne isplati ih tako iskorištavat? jesam nešta pogrešno skontao sa ovim kuponima?

Mozes otvorit novi ads acc i uplodati karticu, mislim da primaju samo visu, mozda jos neke i pokreni oglase, tada ukucas taj code i dobijes gore 400kn, nekad je bilo 600. Fora je u tome da bi i ovako dobio tih 400kn od njih, al moras prije potrosit neku lovu…
Mozes ti reklamirati po cijelom svijetu, glavno da ti odobre oglase po njihovom tosu
To mozes jednom iskoristiti, ja vec iskoristio. A sad da otvaram novi acc to mi se neda

1 Like

ja sam dobila 60 eura kupon i kada otvorim novi google ads nalog i dodjem do unosa visa kartice , kaze da ispravim podatke ili pokusam sa drugom karticom, a kartica mi je ispravna

Hm, ne znam. Mozda po novome traze biznis karticu. Moja je Visa biznis. Posalji im upit, odgovorit ce.