Google adwords plaćanje?

Pozdrav,
znam da se ne može plaćati paypalom i slično nego mora kreditnom karticom.
Ono što mene zanima, kod otvaranja novog računa, da li se baš mora navesti kreditna kartica. Postoji li bilo kakva opcija da uplatim određeni iznos putem net bankinga ili slično? znači da to što uplatim potrošim i to je to.
Bez kreditne kartice itd…

Ako si iz Hrvatske, možeš samo kreditnim karticama. Ako želiš oglašavati tako da unaprijed platiš i da se oglasi prikazuju dok se taj novac ne potroši, odaberi manual payment.

Da, tako sam i mislio. Net banking i sl je moguć samo u normalnim zemljama, mi to naravno nismo.
Još samo jedno pitanje, vezano za one kupone ako potrošiš 100kn pa aktiviraš kupon od 400kn. Moram li prvo potrošiti tih 100, ili je dovoljno da uplatim 100kn preko manula payment i onda aktiviram kod.

Moraš potrošiti…

A kako ti koristiš net banking bez kartice? :slight_smile:

hvala…
pa možeš imati net banking samo sa karticom tekuceg računa, znači bez kreditne kartice…
ili ako nemaš net banking uopce mozes dati nekom 100kn u ruke a on ti uplati preko neta :slight_smile:

Ne treba ti baš kreditna kartica za AdWords, možeš platiti i sa Visa Electron debitnom karticom (devizni račun), a i sa običnom Visa debitnom karticom koja se dobije uz tekući račun u PBZ.

Da li je ista stvar i sa placanjem za Facebook oglasavanje ?

Facebook prihvaća i PayPal.

https://www.facebook.com/help/212763688755026/

Može neki link gdje mogu provjeriti sve načine plačanja za Google AdWords? Hvala