Google algoritam apdejtovi

Pa napisite jesu domaci ili strani sajtovi u pitanju :slight_smile:

Ja ne vidim nikakve btine promjene ni na stranim ni domacim sajtovima.

1 Like

Ovog puta je zakacilo I domace sajtove , Meni su pogodjena dva domaca sajta I pad je negde 40% na oba, jedan star 15 godina, drugi 3 godine !

Nije vise covek pametan sta I kako da radi.

Moj strani sajt prva 3 dana se duplirala poseta a onda pala za 70%.

Sta mi je jos cudnije, glavni “best xxx under” postovi su mi totalno totalno izgubili pozicije na guglu u svetu, vidljivi su samo na google US i to na mobilnoj verziji, drze iste pozicije kao i ranije ali samo na mobile, desktop nema ih ni u prvih 100 pretraga… Sto se tice single reviews oni se i dalje rangiraju normalno…

Jel bio kakav update zadnjih par dana?

Posjeta mi je baš pala na webu u zadnjih 2-3 dana (domaći web).

Ima, danas je završio. Veliki core update, navodno je više pogađao malo veće sajtove.

SCR-20230330-msj

Odu kvragu i posjete i adsense :smile:

1 Like

Otislo je sve u TRI lepe , sajt star 15 godina , do sada nijednom nije poklekao , Ali ovaj sad ubi Boga u njemu !!!

50% naravno dole !

Bas steta…
Nadam se da ce se oporaviti.

Jesi li primijetio rado cega je pao? Sta je ciljano u updateu, a da tvoja stranica nije imala pa je zbog toga pala?

Kakav je site. News ili niša? Kakav je DA čisto za primjer. Kod mene za sada nema promjena. Domaći sajt

Nisam nista gledao , uzivam u soku od pada hahahah

DA dobar 30

Nema to veze , 15 godina se drzao Dobro I sad dole !

I mislim da se nece povratiti

Jesi li radio na sajtu aktivno u zadnjih godinu dve?
Da li si imao nekih tehničkih radova na sajtu?
Možda neka veća aktivnost sa backlinkovima u zadnjem periodu, nego inače ranije?

Imaš link neki di piše šta je ciljano u updateu?

Nisam nista radio na sajtu , jedina promena koju Sam uocio na Search Console je da google izbacuje mnogo vise neindexiranih stranica , pojma nemam sta se desava !

Ne , nemam nikakav link

Evo ja da dodam da mi se poseta pre dva dana vratila tj ne da se vratila nego se duplirala, takodje sajt je ponovo vidljiv worldwide na googlu.

3 Likeova

Kod mene je sve hvala Bogu na najnizem mogucem nivou I ide dole Jos !!!

1 Like

:smiley:

Pričaj mi :smiley:

Potpisujem

1 Like

Nijedan veci me nije promasio…

1 Like