Google algoritam apdejtovi

Da ne otvaramo za svako Google tumbanje novu temu,nego bi mogli ovde da pratimo svaki apdejt i da izvestavamo o tumbanjima.

Inace Google je kao resio indexing problem, ali i dalje mnogo tumbanja. Ja se ne secam da sam ikad video da ovoliko dana traje tumbanje…
q

Meni za jedan dan (danas) indexovano vise stranica sajta no za zadnjih 10-15.

Pa bag je bio od 23.9. tako da je verovatno to bio razlog sto ti je sporije indexirao stranice. Mada si ti za kratko vreme dosta tekstova dodao a sajt je nov. Sta god da je, odlicno da je krenulo unapred.

Google confirms a core algorithm update is starting to roll out on December 3, 2020
Ima li kakvih promena?

vidjećemo sutra hoće li otići u crveno :smiley:

1 Like

Nije u crvenom, ali meni jedan sajt potonuo za 10-15 mjesta za sve keyworde.

Meni nov sajt jutros skliznuo…Videcemo do kraja apdejta.

Meni je apdejt u maju skrsio sajt, ovaj ga izgleda vraca. Ne na stare pozicije, ali pozitivno je da vraca rich snippets koji su u maju bukvalno nestali.

Koliko si ti posete izgubila u maju? Procentualno.

Sto bi rek’o Kesic “Sveee!” :grin:
Bukvalno je izmedju 2.5 i 5.5 otislo 60% organske posjete, a onda je nastavilo dalje da pada i pada…Moguce da je jedan dio bio uslovljen kasnije i smirivanjem oko korone, kako god, smanjila se organska posjeta za vise od 80%. Strahota. Nisam nista radikalno mijenjala, cekala novi update sa povremenim dodavanjem novog sadrzaja i nesto beklinkova.

U bre…To je ubistvo, 80%…Bukvalno za nervni slom…Jel se sad vraca?

Bilo je brzo i bezbolno, poslije samo trzaji :eyes:
Ovaj apdejt je tek poceo da se rola, vidjecemo sta ce se desiti, ali pozicije su zelene, vidim da rich snippets se vracaju, imam opet i zvjezdice na reviews (nisam mijenjala plugin). Vidjecu koliko ce se vratiti, pa mogla bih onda da pocnem opet da radim na tom sajtu.
Domaci - sve isto, ne vidim promjene.

Izgleda da je mene ubilo bas za cca 80 %. Od inace 100 uv dnevno ja danas imam 13. Propadoh

Polako, prvi je dan. Do kraja apdejta ima jos svasta da se istumba. Cim oni najave apdejt, to bude veliki apdejt, tako da tek za koji dan ima da se vidi sta je i ko je pogodjen.

Au katastrofa, nadam se da ce se vratiti to u normalu do kraja update. Koji niche i jezik?

Engleski, niche je kucanski aparati

Vidi ti se na slici ime sajta. Pa ako ne zelis da bude javno izbrisi.
Inace tvoja nicha je bas bas teska, tako da tumbanje u toj nichi je sasvim normalna pojava. Nadam se da nisi radio ono povecavanje DR na 50?

Kak kaze @Jeronimo034 treba pricekati. Znalo mi se orositi celo i budenje po noci i sutra se vrati. Neke stranice dobiju prije po pici, a neke kasnije. Pa se nekako vrati na isto, barem tako u mome slucaju.

što bi reko neki gif googlovo decembarsko sniženje 50% off. I na me se navadio. Malo čitah i neđe rekoše da je dijelom ovaj apdejt i rekaveri od majskog. dosta ljudi koji su pogođeni majskim apdejtom javlja da im se poboljšalo stanje

samo da velim da mi se gugl napuši ■■■■■, eto tako prosto iz srca, nek ga duvaju govnari.

2 Likeova