Google Analytics - ne prikazuje update posjeta

Kao i sto sam naslov kaze, GA ne prikazuje (ne apdejtuje) broj posjeta ako odabarem npr danas (today) on ce prikazati nekad sto je “brojao” do 9 ujutro sve poslije ne prikazuje. I tek nekad “kasnije” ili sutradan mogu da vidim kolika mi je posjeta bila. To se pocelo desavati u zadnjih par dana, moze li mi itko reci do cega je to, i da li uopste se nekom jos to desava.

Lp

Imao sam i ja problema jučer isto tako ali vidim da se sada popravilo i vratilo se sve na staro

To je nesto do njih.

Ima li ko kakvu zvanicnu informaciju, meni i dalje ne prikazuje podatke koliko imam posjete danas, mislim zadji upate u16h . Neke informacije ?

Izgleda da su nesto menjali interfejs od pre mesec dana. Cak i jezik baguje.

Ja sam imao issti problem, ponovno upisivanje koda mi je rjesilo stvar…

@Ante_Popic kako mislis ponovno upisivanje koda, mislis koda od GA da regenerisem ponovo i da ubacim u websajt?

Ne, ja sam samo maknuo G skriptu, ocistio cache i ponovno zalipio na site i proradilo je…

1 Like

Kakvu G skriptu ? Mislim pojasni gdje si ocistio keš.

Da se i ja ubacim ovde, da ne otvaram novi topic.
Da li je moguce da GA ne prikazuje uredno posjetu? Recimo za jucerasnji dan na pocetnoj mi pise da sam imala 322 posjete. Ispod kada otvorim tabelu o izvorima prometa mi pise vise, uvijek pise vise za svaki dan (30-100 bude razlika)! GA%20(1)
Zar ne bi trebalo da bude isto?

Manji broj vjrvtn unikatni useri, a veci broj sesije.

1 Like