Google Analytics real-time statistike za više sajtova odjednom?

Zabavno mi je pratiti kako se kreće Google Analytics statistika u stvarnom vremenu al mi pojede svu radnu memoriju kada ih imam otvorene u više tabova. Ima li kakva solucija da se može pratiti više sajtova preko GA unutar jednog taba?

Nekada davno je bio i widget za praćenje na Android telefonima. Ne znam dali je moguće to uraditi (dali Google dozvoljava) ali bih ja prvi imao taj widget na telefonu :smiley:

A meni bi dovoljno bilo neko rješenje preko kompa pa da pratim kretanja dok sam u kući. A na mobitelu bolje što manje toga, jer ne želim to gledati dok sam vani u prirodi :smiley:

Možda može data studio izguglaj malo :grinning:

Probao sam to al je prekompliciran i nema live rezultate nego s odgodom od 72 sati ili tako nešto.

Možda ti ovo pomogne
https://juliencoquet.com/en/blog/2019/02/28/consolidate-traffic-data-across-sites-google-analytics/

To sam koristio na WP Multisite instalaciji gdje sam želio statistike za cijelu mrežu + zasebno za svaki subportal. Imalo je puno bugova i ne znam jel još uvijek radi na GA4. Nadam se nekom drugom rješenju gdje ne moram isti GA kod staviti na svaki sajt, al pogledat ću i jel to sad uopće moguće za GA4 napraviti.