Google backlinks skripta

Jel moze netko napisati primjer funkcije koja bi ispisala URL-ove rezultata neke google pretrage.

konkretno moja pretraga bi bila tipa link:domena.com

Znaci ta pretraga bi dala sve URL-ove koji linkaju prema domena.com. To cu kasnije upisivati u bazu i iskoristi za sto ce mi sve vec trebati. Uglavnom problem je sto neznam napisati neku funkciju koja bi pokupila sve linkove koje ova pretraga daje i to ispisala.

Hvala unaprijed na pomoci

<?php
    function get_data($url)
      {
	$ch = curl_init();
	$timeout = 8;
	curl_setopt($ch,CURLOPT_URL,$url);
	curl_setopt($ch,CURLOPT_RETURNTRANSFER,1);
	curl_setopt($ch,CURLOPT_CONNECTTIMEOUT,$timeout);
	curl_setopt($ch, CURLOPT_FOLLOWLOCATION, 1);
	curl_setopt($ch, CURLOPT_USERAGENT, 'Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; en-US; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6 (.NET CLR 3.5.30729)');
	$data = curl_exec($ch);
	curl_close($ch);
	return $data;
      }
	
	  $gURL = "http://www.google.com/search?q=site%3Agameinfusion.net";
	  $content = get_data($gURL);
	
	  $regexp = "<a\s[^>]*href=(\"??)([^\" >]*?)\\1[^>]*>(.*)<\/a>";
  if(preg_match_all("/$regexp/siU", $content, $matches, PREG_SET_ORDER)) {
    foreach($matches as $match) {
      echo "<div><a href='".$match[2]."'>".$match[3]."</a><div>";

    }
  }
	?>

hvala na pomoci, ali ovo ipak ne radi ono sto bi mi trebalo, problem je sto ovo povuce sve linkove sa stranice tipa slike, karte, blogovi, gmail i slicno… meni trebaju samo rezultati pretrage, osim toga ova skripta ako sam dobro skuzio uzme samo ono sto je na prvoj stranici, meni bi trebali svi rezultati. Ocekivao sam da bi ovo trebalo ici preko google API-ja, samo je problem sto sam neznam kako :S

Uglavnom hvala jos jednom na pokusaju :smiley:

http://thetechnofreak.com/technofreak/google-search-results-php/

@antelaca

ovaj gore primjer radi točno kako sam zamislio, samo je problem u tome što je limit 64 linka. Budući da ja želim izvući pretragom sve URL-ove koje linkaju prema mom site-u, znaci koristio bih pretragu tipa link:domena.com, u tom slučaju mi je taj limiti od 64 problem… Pokušao sam editirati skriptu da pokazuje vise, ali ne ide…

Jel postoji kakva alternativa ovome?