Google i sidro

Imam jednu dilemu.
Imam sajt
http://www.igrice-djevojcice.com/
koji ima ogromnu navigaciju i sad kad netko klikne na iconu u navigaciji dogodi se to se sajt refresha a korisnik ne vidi igrice sve dok ne poskrola dolje. E sad sigurno ima ljudi koji ne kuže da su igrice dolje pa ostanu zbunjeni.
Prvo mi je palo na pamet da to rješim sa sidrom. Znaći kad netko klikne na iconu da ga sidro spusti niže do središnje tablice, sad je pitanje kako google reagira na link:
igrice-djevojcice.com/oblacenje.php i igrice-djevojcice.com/oblacenje.php#sredina pošto bi morao svim iconama u navigaciji promjeniti url radi sidra?

Ako ima netko bolje rješenje neka da prijedlog. Mislio sam neka skripta koja kad se klikne na iconu popuže sajt za 500px niže a da ne moram mjenjati urlove. Bilo bi ljepše još kad bi se vidjelo kako sajt klizi dolje umjesto da se refreshom to dogodi naglo što je slučaj kod sidra.

Mozes si to jQueryem rijesit elegantno.

Pogledaj ovo:

Uglavnom Marko je dobro rekao jQueryem elegantno a i vrlo lako.

dobro njemu mozda nece biti lako jer nije jquery programer, ali opet nek nadje nekog da mu rijesi, nece biti puno para

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja