Google Link Building 2018 Strano trziste

Naravno Anja, i ne samo to. :slight_smile: Prvo je najvažnije za SEO da link – postoji. :+1:
Tek iza toga ide cijeli niz postavki i pitanja kakav je link; autoritet i relevantnost domene, pa onda mnogo toga još… a to koliko prometa imate s nekog linka je apsolutno zanemarivo za SEO, to Google ne može ni znati, on inače broji klikove s istoimene tražilice. :smile:

Recimo npr. imao sam i ja link sa SlobodnaDalmacija.hr na jedan site; i tada je naprosto počela nova era za taj site, ali zašto? :roll_eyes: Sigurno nije zato jer sam tada imao veliku navalu posjete ljudi koji su klikali na link, nego zato jer je link s tako jake domene bio odličan za SEO, a recipročno tome su i linkovi sa slabijih domena.

Ima nešto u čemu se slažem s Bugijem;

Jasno da nije. :+1:

Moram priznati da često kad vidim tvoj post pomislim; evo Bugija opet mi je došao kontrirati, :frowning: no tada bacim oko i pogledam kome si dao najviše likeova (i to u dobrom društvu), pa mi bude malo lakše. :smile:

most-liked
:o:

Dobar i kvalitetan sadrzaj je najbitniji za SEO. Recimo ja sam sa jednim postom na affiliate sajtu na trecem mjestu za dobar buying keyword a nemam niti jedan backlink napravljen. Ali imam clanak koji je po sadrzaju i informacijama koje sadrzi trenutno najbolji na netu.

1 Like

Možete li mi predložiti stranice ? Na kojima možete postavljati postove gostiju .

1 Like