Google maps- ne mogu ga izbrisati

Pozdrav,

ukratko, imam jednu djelatnost na koju se obrušila moja konkurencija I pišu gluposti po recenzijama. Tako da mi Google maps donosi više štete nego koristi pa sam ga pobrisao. Problem je što sad nemam više autorska prava nad njime, a on se još dalje nalazi na Google. A brisanje sam pokrenuo prije par mjeseci. Jel zna netko kako ga kompletno maknuti sa Googla. Da sam znao da će mi se to dogoditi onda bi samo promjenio adresu i to je to…

Je li ti to google maps ili google my business? Ako je tvoja adresa, imaš Claim my business, jer to može bilo tko otvoriti, pa kod Claim my business google ti pošalje na navedenu adresu kod s kojim položiš prava na tvoj business. Više puta sam imao prilike vidjeti kad ljudima to otvaraju razne firme/servisi, pa kad ljudi odlaze od njih, e onda nastupaju muke oko toga.

Da, krivo sam napisao. Tnx :slight_smile:

Ako se ne varam moraš napisati do Google i objasniti situaciju, uklanjanju komentare u 99% slučajeva :blush:

Ma jok, tesko brisu komentare. Lik me ocrni i onda u par minuta na njegov komentar stisnu 15 tak likeova od svojih frendova. I to njima nista nije cudno…