Google prihvata nove domene - DA/NE

Kao i što sam naslov kaže, da li ste nakon novih updatea uspjeli da odobrite domenu na googlu bez problema?
Trenutno radim samo sa jednom, ali za svaki slućaj bih htio povezati još jednu, pa me zanima da li je tko uspio ?

Registrovao domenu prije nekih 20-tak dana, sredio sajt i dodao. Pregledali nakon 10-tak dana i odobrili.

Aha znači ipak odobravaju, da li bi mi mogao poslati u inbox link sajta da pregledam kako si odradio sve? naravno ako nije sajt tajna?

Naravno da odobrava, ova domena registriana u 12 mj prosle godine.

Da li bi i ti mogao da iskočiš inbox i pošalješ sajt?

a gdje treba da prihvati? adsense?

Taman kontao upitati, ovo mi lici na Analytics, a mozda je i WMT, ili AdSense :slight_smile:

Mnogo dobra posjeta…a jos tako kratak period. Mozes li vise napisati kako si dosao do necega takvog, kako si gradio linkove i da li si…itd? Dobro bi bilo da podjelis.

Ok je posjeta, dosta upita ali je CTR samo 6% za kw koji je na 2. Pozicji.

Clanak je dobar, oko 1500 rijeci i s jednim jakim backlinkom slicne tematike.

Kroz neko vrijeme cu krenuti s vise backlinkova.

Protekla dva mjeseca odobreno 15 računa, taktika deri peri, vazda isti sajt članci šablon, male promjene, domene tek registrovane. Čekam još 20 stranica da prodju :slight_smile:

Jesu imale ikakve posjete stranice, da li su unikatni ti clanci sto koristis i koliko clanaka dodas na sajt … ? Jel ti mislis odobreno adsense racuna ili odobrene web stranice na starom adsense racunu …? I ako ne odbre stranicu moze li se nekad ponovo poslat na pregled?

Odobrene racune i stranice, kad imam racun bez stranice isto da nemam racun… moze

Koliko si dodao clanaka i jesi li vec imao posjetu?