Google Problem (indeksiranje -JOOMLA)

Pozdrav, imam jedan problem koji neznam kako da resim. U pitanju je indeksiranje stranica na google.

Google mi je indeksirao dosta stranica ali deskripcija odnosno opis te indexirane strane (linka) je isti svuda.

Text koji pise u članku ili na stranici google ne indeksira taj , vec indeksira onu onu deskripciju koju sam postavio u global managmet. A inace u pitanju je joomla.

Znaci kad ukucam:

site:mojsajt.com

Prikaze mi sve naslove i linkove, e sad to je ok ali opis, tj tekst koji se nalazi na odredjenoj strani ne pise, vec pise onaj koji je stavljljen za global descripcion.

Ako neko zna neka mi pomogne … valjda ste skontali o cemu se radi. A i verovatno je mali problem …

(valjda sam pitao u pravoj kategoriji na forumu)

Nemoj slučajno dati link jer nam je ovako 10x lakše.

Ja sam čuo da nedjeljom ujutro google popizdi i ne indeksira dobro.

vjerovatno ti je META description svugdje isti sto mozes promjeniti s raznim pluginovima.

Nisi nam rekao koristiš li kakvu SEF url komponentu. Ukoliko koritiš, tada u postavkama komponente za svaki link možeš ručno unijeti meta podatke i riješio si problem. Da si dao link, mogli bismo ti više pomoći.

To je zato što svi zaposlenici odu na nedjeljnu misu, a ostave botove same kod kuće i onda oni polude.

evo kada naprimer ukucate na google

site:svetigara.net

ono izbaci za svaki link istu descripciju. Pa me sada interesuje postoji li ikakav plugin da sam generise text , da za descripciju ono sto je na toj strani za taj url i pise na google. Ili ako ima u podesavanjima da mi kaze sta da uradim.