Google rezultati

malo sam zakrzljao u poslijednje vrijeme sto se tice G. pa ako netko ima vise info o ovome u attachu…

odnedavno google ubacuje statuse sa twitter u live pretragu :wink:

I placaju masne pare Twitteru za pristup live feed-u :slight_smile:

Nevjerojatno kako se Twitter u nas nije toliko razvio kao u zapadnim zemljama… Mi baš u svemu moramo kasnit za zapadom.

Prije mjesec-dva sam negdje čitao da time Google želi uništiti Twitter i onda izaći sa svojom verzijom Twittera.
Navodno, već sada su 70% korisnika Twittera roboti, a pošto svaki isprdak na Twitteru sada ima priliku doći na vrh Googleovog SERP-a, očekuje se da će se Twitter ugušiti u spamu.
…i onda izađe Googelov spam-free “twitter”.
Time Google pruža mogućnost SEO maherima da unište još jednu dobru ideju.

googlov odgovor na twitter + na sve ostale soc mreze…

PR im je NA, nista od toga… :ljug:

Evo, našao sam i izvorni članak, s kraja prošle godine:

Google Wants to Kill Twitter

Let’s forget for a second that more than 70% of twitter users are already bots. This shit in Google SERPs is a call to arms for spammers. If we can get mid SERP placement on incredibly high volume terms just by spamming twitter, well then I guess we’re just gonna have to step up our spamming efforts!

This is how Google is going to kill twitter: by giving all the blackhats and botrunners far too much incentive to spam the shit out of twitter for them to ignore.

When the signal to noise ratio drops too low, people will leave Twitter for Giggle: Google’s Reduced Spam Twitter Clone.

Don’t be evil: MY ASS.

Što se tiče Google buzza -
http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=26950