Google search engine pitanje

Da li ima veze ako sajt automatski popunjavam velikim brojem tipa 1-2k novih “stvari” na sajtu da li ce to utjecati na SEO.

hoce … dnevno trebati ubacivati maksimum 30 clanaka … mada ima situacija gdje ljudi ubacuju dnevno 1k clanaka pa nikom nista … je li sajt na engleskom ili na nasem? ako je na engleskom, velika je vjerovatnoća da će kazniti sajt

na nasem je i nije nista na fazon amazon affiliate i tako neki clanci nego neka druga vrsta sadrzaja i bitno je sto vise imati na sajtu kako bi se takmicio sa drugima pa mi je lakse automatski ubacivat po 1-2k dnevno

mislim da će ti kazniti sajt, evo da se napravimo ludi pa da kažemo da praviš autorski sadržaj i da će na sajtu biti tvoj originalan unikatan sadržaj kojeg do sad niko nikad nije vidio i to je sadržaj kojeg google voli i hoće - nema teoretske šanse da dnevno napišeš 10 tekstova a kamoli 1000 … dnevno ubacuj maks. 50

nisu u pitanju tekstovi niti ja pisem to neka druga vrsta sadrzaja je u pitanju

svejedno, ako je tvoj autorski sadržaj, ne možeš nečega 1000 dnevno generisati

Ne bih rekla da je sadrzaj autorski :slight_smile: O kom sadrzaju se radi ako nije tajna? :slight_smile:

nije autorski sadrzaj

Vezano je za muziku nesta

Mozes da dodas automatski, svi to rade, ali da li mozes da podesis da datum objave bude razlicit? Naprimer 100 pesama danas, 100 pesama sutra…?

Koji je neki limit za objave dnevno msm nije problem mogu i manje dodavati ne mora biti 1k dnevno

ma možeš ti dodati milion linkova u google pretragu al pitanje šta će od toga gogole da ti objavi il ne objavi, u pretrazi i naravno, za koliko vremenski.