Google Workspace iskustva

Da li netko koristi Google Workspace primarno zbog e-maila. Zanimaju me vaša iskustva i da li se isplati takvo rješenje za malu tvrtku?

koristim ja,

zadovoljan. dobro rješenje, tvrtka je 2-5 ljudi

cca 10€ mjesečno`

razmotri i ovo, mi koristimo:

Ja koristim recimo www.zoho.eu, isto ima kompletan set alata.

@b3ade Zanima me u par rečenica malo više informacija. Da li si uspoređivao sa Google workspace i koje su prednosti? Koja je cijena?

*znam da sve mogu nac na netu, zanimaju me vaša iskustva zato sam i pokrenuo temu.

Zoho je jeftiniji (bio je besplatan za osnovne stvari, ne znam jel jos) ali mi je sucelje bilo nekako sporije u usporedbi s Workspaceom koji je skuplji. Volim da su mi email serveri odvojeni od web servera, tako da koristim Workspace koji je zapravo Gmail s tim da mozes imati [email protected]. Ostale usluge koje sam dobio u paketu za sad ne koristim.

@MErik Usporedivao sam kad sam isao u kupnju, sto mi je cjenovno isplativije a da ima tih par znacajki koje mi trebaju kao [email protected], tako da odvojim od servera kao i @steelmaiden .
Tu i tamo notes i reminders ali za neke manje bitne stvari, dok drugo nisam previse.
Sve ovisi za sto ti konkretno treba, pa na taj nacin mozes donijeti odluku.
Moja glavna je bila cijena i mail na vlastitoj domeni odvojen od servera, sto za basic paket iznosi svega 11€/god kod njih.

1 Like