Grand Theft INA

Pa kazu da nakon ostvarenja nekog cilja moras proslaviti inace nema smisla sav taj rad i trud i ispunjeni ciljevi.

Tako da pakiraj se i gustaj :slight_smile:

Apsolutno sam za to, al da on vozi pedolinu il da ije s društvom roštilj pored mora il neđe s barkom da ide. ■■■■ pare. Al tajm menadžment, i neko zadovoljstvo rada, nezavisno od novca, sa pedalinama i roštiljem, ja lično ne vidim.

Ja bi im dao domestos i likvi u me da ubrizgaju ako to bude trebalo za ić na more. Inače nisam vakcinisan

Eh, ne smiješ zakidat državu. Ima tko je zadužen za to, a ako će i mali zakidati, pa od čega će se raditi ceste (namet u cijeni goriva za ceste se ne broji), tko će platiti gorivo Hitnoj ako ti nedaj Bože zatrebaju doći (prisilno izdvajanje za zdravstvo, kao i sve ostalo, ide na druga mjesta)… Argumenti za žmikanje koje će odmah izreći svaki prosječan rob.

Ja stalno nešto grintam ne jer mi je loše nego jer ne volim da me netko zajebava, dok istovremeno ne zajebavaju prave kriminalce koji pljačkaju ozbiljne iznose. Ako ti je ta kazna na firmu, nasukaj je i otvori novu (ako si mazohist da ponovno otvoriš firmu u ovakvoj državi, uz sva ta lijepa strana otočja). Sve u skladu sa zakonom kako se popularno kaže. Ako je na tebe kao fizičku osobu, pričekaj zastaru ako je klasična koja ide u registar kazni, a ne na FINA-u.

Baš jučer gledao:

Ništa novo, ali Sladoljev je u par navrata rasturio objašnjenjima. Tko nije želio vidjeti istinu do sada neće niti sada, ali ako si izdržao do sad bez cijepljenja, nije Bali vrijedan ubrizgavanja eksperimentalnog bućkuriša i rizika.

Još uvijek nitko od novinara nije pitao da li će država vratiti nepripadajući iznos stečen na ime poreza na dobit od kriminalne radnje (nebitno, ali se već vidi koliko je sve ofrlje). Još nema novih imena. Još nema kvalitetnog objašnjenja iz INA-e. Još nema ostavki niti otkaza. Još nema forenzike poslovanja uključenih firmi. Još nema pitanja zašto nije ispunjeno obećanje povratka INA-e. Još ima ljudi koji će se namjestiti da budu hebani dok gledaju kako neki hebu državu i svakog od nas. Neki će i pod zabranom grijanja na više od 19 C (meni klima radi na 19, a grijanje će biti na 30, ako ja ne odlučim drugačije, a ne netko u Bruxellesu i Washingtonu) vikati slava Ukrajini, slava sankcijama. Neki će opet na balkone pljeskati. A neki sve to gledaju iz daljine i smiju nam se :slight_smile:

:smiley: More je zakon,a ova ti je dobra :slight_smile:

Neki su već vani, ostali će uskoro.

A za to vrijeme…

Nije ovaj pljaškaš za pustit na slobodu, ali ako je on dobio 20 godina (što je debelo previše jer nije bilo žrtava) onda ovi iz INA-e trebaju dobit doživotnu, a neće :wink:

Ovo je takva sprdnja sa građanima od strane države i sudstva da to nije normalno niti u nenormalnoj državi.

1 Like

pročitah naslov prije par dana nešto tipa: pedofil dobio kaznu rad za opće dobro u nekoj dječijoj ustanovi… tako nešto… :slight_smile:

Naravno, to je isto normalno :slight_smile: