Gray Hat Seo na WmForumu

Dosao sam na ideju citajuci thread pre neki dan da napravimo ovde na forumu Gray Hat Seo grupu zatvorenog tipa na fb ili skype pa me interesuje ko je zainteresovan, prednost naravno imaju ljudi koji su registrovani vise godina na forumu, cilj je skupiti tim od nekih 10-15 ljudi jer je to sasvim dovoljno za rangiranje artikla na neku ok poziciju.

Sajtovi ne moraju biti amazon affiliate, ali sajtovi trebaju biti na engleskom jeziku, takodje ne moraju biti toliko jaki sa backlinkovima al trebaju biti stariji od 8 meseci.

Uglavnom ovo se svodi na to da trebate imati npr. 2 sajta, doduse ukoliko neko ima jedan jaci mozemo i njega primiti primer on sa svog sajta linkuje moj glavni sajt a ja sa svog sporednog sajta linkujem njegov jedan (glavni sajt).

Znaci sustina gray hat-a je da kao sto sam napisao vi sa vaseg glavnog sajta(ili ja) linkujete moj glavni sajt, a ja sa svog drugog ili treceg sajta linkujem vas glavni sajt.

Linkovi ce se svoditi samo na guestpost koji treba biti 800+ reci i naravno unikatan, duzni ste da posaljete guest post.

Ja imam sajtove u (tech, gaming i pets nichama) mada kao sto sam napisao nije bitno da sajt bude u istoj nichi ukoliko je artikal napisan sa relevantnim sadrzajem, za guest postove koristicemo page-ove. :slight_smile:

Pozz i ispod napisite ko je zainteresovan pa cu vas sve kontaktirati na PM radi dalje saradnje.
Pozdrav.

Zainteresovan sam :smiley:

Ti nisi registriran vise od godinu dana na forumu

:trololol: