Greška kod slanja 2 atachmenta u jednom mailu

Imam problem greške kad šaljem 2 attachmenta sa mail() funkcijom, već sam izludio pomalo. Pokušavam poslati 2 pdf dokumenta koje uspješno generiram. I uspješno uđem u petlju koja prolazi kroz array koji nosi nazive ta 2 dokumenta. Uspješno pošaljem 1 attachment, ili drugi, ali dobiti drugi uz njega kao da je znanstvena fantastika. Ili dobijem hrpu hijeroglifa u tekstu maila, ili čak bez attachmenta. Ili čak i jedan ok attachment, a drugome samo naziv, ali potpuno prazan. Ali nikako, baš nikako sa 2 attachmenta. Uredno pogledam i primjere sa StackOwerflow-a ali bez uspjeha čak i kad koristim taj kod - i tamo uglavnom većina upućuje na korištenje nekog gotovog library-a, a to ne želim baš želim riješiti ovu muku kad sam već toliko zapeo za ovo i uvjeren sam da je u par linija koda stvar.
Inače kod mi ulazi u for petlju u koju mora, i ovo se uredno echo-a kad tesiram što sam dolje naveo: //echo $fileatt[$x].’
’;

Ali ne kužim u čemu je vic, kad sam već tako blizu, a imam osjećaj da je u par linija koda greška, i nikako dokučiti. Ne znam više što da radim, sve ovo dolje i odkomentirano i zakomentirano sam pokušao na hrpu načina, bez uspjeha.

Gdje je problem (ako netko može pomoći jer ovo živaca već košta…)… ?

Sending email with multiple attachments with PHP - Emanuele Feronato

Sending email with multiple attachment using php’s mail() function | Programming Facts -PHP Freelancer-Indian Freelancer

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact