Greškolov

Sve super. Osim… logo na dnu vodi na
http://www.webmajstori.net/forum/index.php.php
(obrati pažnju na .php.php)

[quote=“gambo”]Sve super. Osim… logo na dnu vodi na
http://www.webmajstori.net/forum/index.php.php
(obrati pažnju na .php.php)[/quote]

Fixed :slight_smile:

Krenuh odgovoriti na PM, međutim kaže sljedeće:

tsereg has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

E sad… kako javiti korisniku da mu je pun pretinac?

Pa, evo ovako. :slight_smile:

Inače, stari je forum ispisivao gore uz “Welcome” kada je PP bio pun 95 % posto ili sl…

Ali onda nisam siguran hoće li korisnik kojemu je pun pretinac vidjeti poruku ili ne.

Je li samo kod mene se primjetno povećalo učitavanje stranice otkako je dodana nova reklama (gornji flash banner) ili je tako i kod vas?

[quote=“toniperic”]Ali onda nisam siguran hoće li korisnik kojemu je pun pretinac vidjeti poruku ili ne.[/quote]Evo, sada sam vidio da hoće - dobio sam “inbox full” e-mail:[quote=""]Dear tsereg,

toniperic has just tried to send you a private message. However, your private messages box on Webmajstori.Net has reached the specified quota. (…)[/quote]

kada se odgovara sa citatom, kursor je po defaultu namješten prije poruke, pa ga moram ručno staviti poslije “quote” poruke. mislim da je prije bio automatski poslije poruke. da li je to namjerno tako namješteno, jer je cilj da od sada pišemo odgovore tako da citirani dio bude poslije naše poruke? po poruci iznad moje mislim da nije to cilj.

Pozdrav,
primjetio sam neke greškice prilikom registracije, pa mislim da je ovo mjesto gdje se to treba prijaviti.

1.Poruka koju sam dobio prilikom registracije: “…Primit će te email u svoj inbox…” - treba ispraviti u ćete.

  1. Aktivacijski e-mail: ne ispisuju se hrvatska slova, već oni &#1 kodovi. Ovdje je također kođer prisutna “će te” greška.

Nadam se da se ne ljutite šta sam vam ukazao na ove greškice. :slight_smile:

će te greške sam ispravio, za ostale još moram viditi.

Pozdrav,
sada sam pisao jaaako dugi post - tražio sam uslugu programera za jedan posao. Pošto se svako toliko pojavila poruka “autosaved”, nisam se brinuo da će mi se poruka izgubiti. Kada sam kliknuo gumb “pošalji novu temu”, dobio sam obavjest da nisam više logiran. Da li postoji mogućnost da je ta poruka negdje pohranjena, jer sam napisao stvarno dugi i temeljit post? :frowning:

[quote=“Igor_K”]Pozdrav,
sada sam pisao jaaako dugi post - tražio sam uslugu programera za jedan posao. Pošto se svako toliko pojavila poruka “autosaved”, nisam se brinuo da će mi se poruka izgubiti. Kada sam kliknuo gumb “pošalji novu temu”, dobio sam obavjest da nisam više logiran. Da li postoji mogućnost da je ta poruka negdje pohranjena, jer sam napisao stvarno dugi i temeljit post? :([/quote]

Ako se vratis nazad pomocu browsera (back) poruka bi trebala ostati memorirana, jesi pokusao to?

Evo što kažu na vBulletinu u vezi toga

"If you sign in with “Remember me” checked, even in explorer you can recover most of a lost post.

The most recent version of vbulletin has an Auto save feature - you will see Auto Save popping up periodically in the lower right hand corner of your screen. If you should lose your data, go back to the page you were on and hit Reply to Thread. At the lower left hand corner of the dialog box, it will say Restore Auto Save. Click on the message.

Your lost message will appear in the dialog box (I deliberately tested it out with this message, so yes, it works)."

Problem je sto nisi bio ulogiran pa auto-save ne mozes restorati ali povratkom nazad iz browsera bi poruku trebalo opet prikazati.

Prva stvar koji sam napravio je bio klik na “back”. I ništa… Napisat ću ponovo poruku, ovaj put još bolju. :slight_smile:
Al sada moram ići. Večeras ću…

Probao sam sada ovo, i radi (išao sam na “otvori novu temu” u istom forumu kao i prije), ali je ostao spašen samo početak poruke, samo prve 3 rečenice… Valjda nakon toga više nisam bio logiran.
Mislim da je vrijeme sesije pre kratko - ako se ništa ne klikne na stranici, biva se odlogirano nakon nekog prekratkog vremena.

Pri logiranju najbolje ukljuciti kvacicu desno od polja za lozinku, na taj nacin ste stalno ulogirani dok god se cache ne ocisti.

U suprotnom session timeout je 15 minuta.

[quote=“SteelMaiden”]Pri logiranju najbolje ukljuciti kvacicu desno od polja za lozinku, na taj nacin ste stalno ulogirani dok god se cache ne ocisti.

U suprotnom session timeout je 15 minuta.[/quote]

Od sada će kvačica uvijek biti uključena :wink:

Imate grešku u canonical linku za sve teme na forumu. Na primjer, za ovu temu je je canonical link “tema/36241-Greškolov”, umjesto da bude “forum/tema/36241-Greškolov”. Tražilice bi mogle lošije rangirati sve teme zbog toga, pa bi bilo dobro da to ispravite.
Pozdrav.

Ja vidim forum/tema/36241-Greškolov, ne znam kako ti vidiš drugačije?

A neznam, probaj obrisati cache.

[HTML] Greškolov - Stranica 3
[/HTML]

Kada kliknem na onaj plavi C u adress baru, otvori se
http://www.webmajstori.net/tema/36241-Greškolov/page3

[quote=""]Not Found

The requested URL /tema/36241-Greškolov/page3 was not found on this server.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.[/quote]

Nije problem u ovom slovu š, iako bi i to trebalo srediti - da se ne prikazuju naši znakovi u URL.