Greškolov

Ne znam je li ovo netko već napisao…

Kad se ode na informacije o nekom članu (tamo gdje u naslovu piše “Osnovne informacije”),lijevo gdje su Datum registracije i Posljednja aktivnost, ta dva datuma pišu previsoko (iza riječi Datum odnosno Posljednja), umjesto da su red niže.

Na istoj stranici, oni tekstovi “Ukupno poruka” i “Opče informacije” (kao i ono ispod njih) trebali bi biti manji.

A riječ “Opče” treba biti “Opće”.

Ovdje možete prijaviti tipfelere i gramaticke greske u prijevodu foruma i .css style greske poput boje linkova i velicine fonta.

:win:

Prelaz je drama :smiley:

[quote=“HepeK”]

Prelaz je drama :D[/quote]

A bilo je sređeno al je apgrejd sjebao opet. Sad cu popraviit.

Nije neka greška, ali ja bi centrirao avatare.

Citirat ću sebe :slight_smile:

[quote=“mrcina”]Popravite ove dvije stvari: gumb ‘Gore’ i gumb ‘Top’ koji ne rade ono što bi zapravo trebali (gumb gore ne bi trebao uopče to radit, a top vodi na početnu stranu foruma?!).

Screenshots:

[ATTACH=CONFIG]2007[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]2006[/ATTACH][/quote]

:slight_smile:

Probaj uploadati novi, sada je dopustena verzija 180x180px dok je prije bila 130x130px

[quote=“mrcina”]Citirat ću sebe :slight_smile:

:)[/quote]

Stavio sam vec na to-do listu, cekam da osposobimo portal pa da definiramo strukturu navigacije.

U potpisima se slovima poput g j … odreže 1px sa dna. Nema tog piksela kojeg neću (ne)vidjeti :slight_smile:
[attachment=1]potpis.png[/attachment]

Pri kliku na “Što je novo?”, a i svakom drugom pretraživanju odrezane su zadnje dvije brojke godine i vrijeme:
[attachment=1]pretraga.png[/attachment]

Vrijeme na dnu stranice je (skoro) nevidljivo:
[attachment=1]sat.png[/attachment]

Ne znam što se može učiniti s tim, ali ono “Prikaz rezultata str. 1/11” pri kliku na “Što je novo?” je zaista nejasno.
Ako je moguće, jasnije bi bilo “Prikaz 11 rezultata, str. 1”

[quote=“gambo”]U potpisima se slovima poput g j … odreže 1px sa dna. Nema tog piksela kojeg neću (ne)vidjeti :slight_smile:
[ATTACH=CONFIG]2021[/ATTACH]

Pri kliku na “Što je novo?”, a i svakom drugom pretraživanju odrezane su zadnje dvije brojke godine i vrijeme:
[ATTACH=CONFIG]2022[/ATTACH]

Vrijeme na dnu stranice je (skoro) nevidljivo:
[ATTACH=CONFIG]2023[/ATTACH][/quote]

Ispravljeno. Zahvaljujem na prijavi.

[quote=“gambo”]Ne znam što se može učiniti s tim, ali ono “Prikaz rezultata str. 1/11” pri kliku na “Što je novo?” je zaista nejasno.
Ako je moguće, jasnije bi bilo “Prikaz 11 rezultata, str. 1”[/quote]

Ako mislimo na isto, broj 11 u tvom primjeru ne označava ukupan broj rezultata, već ukupan broj stranica rezultata. Stoga ako piše “Prikaz rezultata str. 1/11”, znači da prikazuje stranicu 1 (sa 25 rezultata po stranici) od 11 stranica (što bi reklo da ima između 250 i 275 rezultata sveukupno. No možda ne mislimo na isto, pa ispravi me ako griješim da znam i to popraviti.

Svijetlo plava boja od body_wrapper jako umara dajte to izmijenite.

Testirao sam nesto. Vratio sam bijelu.

Kod popisa tema se U IE-u 9 oznaka člana u “last post” djelu gubi ispod visine retka rezultata. U FF-u štima.
[attachment=1]wm-css-1.jpg[/attachment]

[attachment=1]wm-css-2.jpg[/attachment]

Mislim na ovo:
http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=36206&page=7&p=259678&viewfull=1#post259678

za pozadinsu sliku s “webmajstori” natpisom si vjerojatno htjeo ovu, sa da ublaži prijelaz na dio gdje nema slova :wink:
samo je 2 kb veća od gif-a.

[quote=“tsereg”]Kod popisa tema se U IE-u 9 oznaka člana u “last post” djelu gubi ispod visine retka rezultata. U FF-u štima.
[ATTACH=CONFIG]2024[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]2025[/ATTACH][/quote]

Ispravljeno (nadam se, rađeno napamet pa nisam testirao IE kad ga ne koristim). Javi ako bude još gdje problema.

[quote=“gambo”]Mislim na ovo:
http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=36206&page=7&p=259678&viewfull=1#post259678
[/quote]

Istina, krivo sam vjerojatno gledao, moje isprike.
Btw. ispravljeno da djeluje malo smislenije. Ovo u zagradi sam postavio za slučaj da ima veći broj stranica (npr prikazivanje rezultata od 1 do 25, od sveukupno 102 rezultata, što bi značilo da postoji 5 stranica).
Hvala na prijavi.

Na logu na vrhu stranice alt i title tekst su Webmajstori.net Forum.

Done.

Inače ukoliko forum “pobjedi” na onoj anketi, mislim da bi bilo pametno vratiti s obzirom da će klik na logo u tom slučaju ipak voditi na forum.

Ima nekih problema kod prikazivanja avatara na člancima…
npr.
http://www.webmajstori.net/content/1901-Anonymousi-srušili-stranicu-predsjednika-Josipovića-i-najavili-nove-napade