Grupa za trolanje & Di su pare

Svi znate za ove grupe na fejsu, ono što mene zanima je kako se one monetiziraju, koji su načini i metode?

Na sta tacno mislis :smiley: ?

Edit: Ako se ovdje misli na stranice poput “Neguj mo Srbski jezik”, onda tu svakako ima para, prodaja majica, samim tim kada je nesto popularno, stvara se neki mozemo reci brend koji kasnije moze donijeti jako puno novca.
Imaju i one sportske satiricne stranice koje isto uzimaju dosta novca od sportskih stranica na postavljanju linkova, tj reklama…

Zasto bi se monetizirali? Nekome je jednostavno gust sprdati ljude.

Bio sam na Bug Future Showu prosle godine, bio je gost “Dite Cacino” sa Di su pare. Rekli su da su jednostavno krenuli sa sprdnjom i da nisu uopce ocekivali ovoliki rast. Uopće nisu razmisljali o prodaji i monetizaciji, niti sad ne razmisljaju. Samo se sprdaju…

Što će bit za par mjeseci godina, neznam :slight_smile:

@rydzo16 nije mi jasno zar je to tolki neki uspjeh da je zavrsio na bug future show? :smiley: mislim ima milja takvih meme fb stranica :smiley:

Evo pa pogledajte i poslusajte

2 Likeova

napisao je grupe, a ne stranice

tu se uglavnom reklamiraju spam linkovi, postojale su scripte za masovno objavljivanje recimo za 10 min u 200 grupa dok su radili sa adsense popupovima i scriptama, ali je fejsbuk poceo blokirati naloge zbog toga, sad uglavnom djeca reklamiraju youtube kanale …

Ovo dite ćaćino… presmiješan mi lik xd