Guzzle vs CURL ....što kad CURL prestane raditi

Jel ima nade nakon što CURL prestane raditi?
Koliko vidim, očito se radi o blokadi IP-a mog servera…

…jel bi tu možda ovaj Guzzle mogao pomoći https://github.com/guzzle/guzzle …ili to sve leži na istim temeljima?

Guzzle no longer requires cURL in order to send HTTP requests. Guzzle will use the PHP stream wrapper to send HTTP requests if cURL is not installed. Alternatively, you can provide your own HTTP handler used to send requests.

vidio to…ali što mi to znači.

Dali se PHP stream wrapper također odaje sa IP adresom :s ?

Da.
Kakav god zahtjev/request da radiš, moraš imati identifikaciju u smislu IP adrese. Nešto kao osobna iskaznica.

Ako ti je IP blokan, kakav god request da radiš, server će uzeti tvoj request te provjeriti je li IP adresa blacklistana.

Tako da svejedno ti je kakvu tehnologiju koristio da praviš zahtjev na neki server, ako je server odlučio odbijati sve zahtjeve koji dolaze s tvoje IP adrese.

E, tako sam si nekako i mislio…pa mi se nije dalo niti ulaziti u instalaciju Guzzle-a.

Nego, rješio sam problem. Umjesto da direktno dam link kao parametar za CURL, zakačim link na domenu nekog proxy server-a i onda ga takvog prosljedim kao parametar za CURL…za sad radi :smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey