Hakiran fejs, kako vratit stranicu?

Hakiran mi je jedan profil koji sam imao samo da budem manager stranice na fejsu, profil sam vratio ali kako da vratim stranicu na kojoj je lik stavio sebi managera a meni skinuo, nit znam ko je nit ništ

Nemaš šanse to napraviti.

Na koju foru se hakiraju ti profili, zašto se meni to nikada ne dogodi (nije da želim, ali bih volio znati da se dodatno zaštitim), nije mi nikako jasno…

nije ni meni nista jasno ali manager stranice je neka sasvim treca osoba,

btw temu sam za prijatelja otvorio koji nema ovdje acc, ja koristim nekoliko face profila i meni osobno nikad nijedan nije hakiran

Hakirat facebook profil je vrlo jednostavno, isključivo zbog ljudske gluposti. Prošle godine mi je susjedu hakiran facebook (gmail) i nakon 30min sam ga “hakirao” nazad. Procedura ne zahtjeva nikakve alate ili trikove, samo čistu logiku (i glupost vlasnika accounta).

Slazem se, za vecinu hakiranja su vlasnici profila sami krivi zbog nepaznje, glupih lozinki itd, a sta se tice vracanja profila vrlo je lako pogotovo ako je profil potvrđen preko broja mobitela koji se naknadno nemoze mjenjat, tako da i ako neko hakira vratis profil samo sa slanjem koda na mob.
Ali je veci problem kad je taj profil manager stranice pa kad neko hakira prebaci sebi managera, tebi skine i mos se j****, iako mislim da bi sam facebook mogao nesto po tom pitanju rijesit ali neznam gdje ih kontaktirat vezano za to…

Ja sad imam veliki problem s tim, ne radi mi prebacivanje profila, piše da ih kontaktiram preko Help Centra koji ne postoji…vjerojatno za zemlje trećeg svjeta imaju dizejblan help centar…

Ne kužim kak FB ima tolku popularnost a stvarno je katastrofa rješen, od sigurnosti do onog najbitnijeg (upravljanja sadržajem). Reklama sve više i više, prije ih nisi niti primjetio a danas evo izgledaju ko nečiji post…samo čekam da postanu ko novine, 75% reklama 20% spama i 5% korisnog.

:dolje:

Stave lozinku 12345 i misle neče to niko skontati. I onda kako su mi hackovali -.-

Pozdrav ljudi, rodjak mi se prije 1 sat javlja da mu je hakiran fb profil, promenjena mu je email adresa i ne mozemo nikako povratiti, da li je imao neko ovakvu situaciju i sta raditi dalje ?

Da li je riječ o Mehmedoviću ?

Da li ima recovery mail na tom mailu i da li je potvrđivao profil sa brojem telefona ?

Moguće je da vrati stranicu i profil samo treba naći live support i objasniti lijepo situaciju.

Nije rec o Mehmedovicu, ne znam ni ko je to…
Broj telefona nije ubacen u profil, a email adresa koja je bila, promenjena je, tako da sa starom email adresom nije moguce pronaci taj profil…
Gde moze naci live support ?