Hakiran gmail - kako direktno kontaktirati podršku za pomoc?

Pozdrav, potrebna mi je pomoć.

Dobio sam obavijest na mobitelu, da mi je neko ušao u gmail, i bez obzira što sam potvrdio da to nijsam ja…nista se nije desilo. Ja nemam pristup više svom gmail racunu.

Sve opcije za oporavak ne funkcionisu, niti backup kodovi. Šalje tamo neke kodove na mail koji nije moj. Znaci zamijenjen i rezervni mail. Opcija da mi posalje na tel, nema, ne nudi je. Znaci dobio sam upozorenje da je sve izmijenjeno.

Kako mogu direktno kontaktirati gmail podršku za pomoc, postoji li neki obrazac ili mail?

Tima kojima si potvrdio si i predao svoj račun jer je to vjerojatno bila lažna obavijest.

Moraš dobro provjeriti od koga ti je stigao mail kad ga primiš.

Slijedi ova uputstva za povratak Gmail accounta:

Na zalost nista mi ovo nije od pomoci. Pokusavao 100 puta.

Dobio sam upozorenje od googla istovremeno na tel da je promijenjena lozinka, bekap kodovi, drugi mail itd.

Nije u pitanju klasicno pecanje.

Meni ovdje sada nudi da upisem bekap kod, ali svi mi budu pogresni.

Salje mi mail…sa kodom…ali na neki mail koji nije moj, tako da ne mogu ni dobiti kod.

Koristio sam vise oblika zastite…ali nista ne funkcionise.

Ima li neko rjesenje, jer ni je jako vazan mail?

Pa tebi onda nije otisao mejl nego cijeli account i ostali podaci (npr. Google Drive)? Uzas.

Vidi ovdje (ako vec nisi) imas listu opcija sta mozes spasti:

Šta god da sam pokušao ne može. Ovo što ste mi napisali, trazi da se logujem i da popravim, ali ja se ne mogu logovati. Onda mi nudi mogucnost da unesem bekap kod, ali svih 10 koje imam nisu tačni. Onda mi šalje kod na jedan pa na drugi mail, ali oninisu moji da bih ja mogao dobiti taj kod za oporavak. Kada idem na drugi nacin, da upisem ime i prezime…znaci naziv maila, piše ne postoji. Imao sam nekoliko oblika zastite, ali niste ne funkcioniše. SMS nisam ni dobio niti me pita za br tel da pošalje sms.

Kada bih uspio naći neki mail od googla, gdje im mogu pisati, mogao bih dokazati im da je to stvarno moj mail, jer ga koristim 12 godina.

Onda ti postavi pitanje na google help forumu za email
https://support.google.com/mail/community?hl=en
Verovatno će te neko od volontera uputiti šta da radiš. Takođe pretraži njihov forum za tvoj problem.
Na kraju verujem da ćeš uspeti u tome

drugu su ukrali google nalog. … na twitteru je objavio da mu je hakovan nalog i oznacio @teamyoutube, javili mu se, poslali mu da popuni formu, puno pitanja bilo… vratili mu nalog

najbitnije da dodjes da covjeka, da zaobidjes botove i kontakt forme. … na twitteru ih cimaj, oznaci sve google profile na twitteru, gmail, youtube sve sve

1 Like

e …daaa dobro ti je rekao kolega to sam zaboravio reć